Головна » 2012 » Вересень » 3 » Закарпатки отримали золото на Чемпіонаті світу з волейболу серед спортсменок з фізичними вадами

Днями у столиці Болгарії — Софії на Чемпіонаті світу з волейболу серед спортсменок з фізичними вадами українська команда виступила з тріумфом, здобувши кубок та золоті медалі чемпіонів світу. У складі української команди відзначилися закарпатки Олена Герей з Ужгорода та Емілія Малета з Міжгір’я.

У своїй підгрупі українські волейболістки з "сухими” рахунками — 3:0 впевнено почергово виграли у збірних Білорусі, Туреччини, Польщі та Аргентини.

Відтак у чвертьфінальному поєдинку теж переконливо обіграли угорок — 3:0.

У півфіналі знову їхнім суперником стала білоруська команда. Збірна України виграла у всіх трьох партіях.

У головному — фінальному двобої "синьо-жовті” зустрілися на софіївській спортарені з американками. Це був один з найзахоплюючих матчів чемпіонату, котрий викликав неабияку інтригу в багаточисельних глядачів. У кінцевому результаті американки здалися українкам, серед яких, можна небезпідставно сказати, першу скрипку на майданчику біля сітки грали наші закарпатки — 1:3, - повідомили на сайті Міжгірської районної ради.

За матеріалами: Новини сьогодні