Головна » 2023 » Вересень » 17 » Замість "вагнера" росія створила нову ПВК, її очолить суровікін, - ЦНС

Замість "вагнера" росія створила нову ПВК, її очолить суровікін, - ЦНС

Туди хочуть заманити якнайбільше "вагнерівців". російська федерація створила нову військову приватну компанію. Нею, ймовірно, займатиметься під керівництвом Міноборони рф генерал сергій суровікін, якого нещодавно помітили в Алжирі.

Як повідомляє Центр нацспротиву, Міноборони рф відправляє своїх представників до білорусі та африканських країн - Алжиру, Малі та Судану.

росіяни планують переконати якнайбільше "вагнерівців" підписати контракт із рф через нову приватну військову компанію.

"Таким чином, за підготовлений людський ресурс триває конкуренція між "ГардСервісом" білоруського диктатора олександра лукашенка та новою російською ПВК під керівництвом міноборони рф", – додали у ЦНС.

Раніше ЦНС повідомляв, що "вагнерівці", які відмовились від контракту з Міноборони рф, підуть у ПВК в білорусі -  "ГардСервісу". Основне завдання цієї ПВК залучення для протидії опозиції у випадку несприятливого політичного сценарію для олександра лукашенка

При цьому 15 вересня з'явились знімки російського генерала сергія суровікіна в Алжирі. У рф заявляли, що його призначили головою координаційного комітету "снд" з питань протиповітряної оборони.


За матеріалами: Новини сьогодні
17-09-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 199

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]