Головна » 2018 » Липень » 24 » Запрошує на фестиваль коломийок у неділю Воловеччина, а Великоберезнянщина – на етно-еко «Праліс-фест»

Запрошує на фестиваль коломийок у неділю Воловеччина, а Великоберезнянщина – на етно-еко «Праліс-фест»

  У неділю Воловеччина запрошує на фестиваль коломийок, а Великоберезнянщина – на етно-еко «Праліс-фест»

Найближчі вихідні на Закарпатті знову будуть насичені цікавими та оригінальними фестивалями, які збирають масу гостей та приваблюють туристів.

У неділю (29.07) в селищі Воловець пройде традиційний обласний фестиваль коломийки «Дзвінкі перлини Верховини», який вкотре продемонструє різноманіття та багатогранність місцевого фольклору.

О 13.00 святкова колона з музикою та співом рушить центром селища до головної сцени, о 13.30 – урочисте відкриття фестивалю. Насичена програма включатиме виступи троїстих музик, сопілкарів, коломийкарів, фольклорних колективів, конкурс на краще виконання коломийки тощо. Гості фесту зможуть оглянути експозиції та виставки населених пунктів району, виставку-продаж робіт декоративно-прикладного мистецтва та сільськогосподарський ярмарок, скуштувати Верховинські страви й наїдки.

Крім того, відвідувачів фесту чекають виступи гуртів «Гудацька тайстра» та «Лісапетний батальон», а також особливого гостя фестивалю – народного артиста України Павла Зіброва. Завершиться все святковим феєрверком та масовими гуляннями на центральній площі селища.

Цього ж дня на території Ужанського національного природного парку в селі Стужиця Великоберезнянського району вдруге пройде Міжнародний етнографічно-екологічний «Праліс-фест», який пропагує збереження флори та фауни карпатських лісів.

Відвідувачі матимуть можливість пройтися екологічними, рекреаційними та туристичними маршрутами до пралісів, які включені до переліку об’єктів Світової природної спадщини ЮНЕСКО, на гору Кремінець, вершина якої є місцем перетину державних кордонів Польщі, Словаччини й України, до місця падіння метеориту «Княгиня» та до тисячолітніх дубів «Чемпіон» і «Дідо-Дуб».

Розважальна частина фестивалю включатиме кулінарні та спортивні змагання, святковий концерт за участі художніх колективів та вечірню музичну програму. Офіційне відкриття фесту о 13.00.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1268

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]