Головна » 2019 » Квітень » 4 » Заступник голови ЦВК Радченко про дебати на "Олімпійському" - обидва кандидати погано читали закон

Заступник голови ЦВК Радченко про дебати на "Олімпійському" - обидва кандидати погано читали закон

  Обидва кандидати погано читали закон, - заступник голови ЦВК Радченко про дебати на "Олімпійському"

Запропоновані кандидатами на пост Президента дебати на НСК "Олімпійський" можуть бути формою передвиборчої агітації, а не визначеними Законом "Про вибори Президента України" теледебатами.

Про це сказав заступник голови Центральної виборчої комісії Євген Радченко в коментарі Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Те, про які дебати йдеться у постанові ЦВК, - це стаття 62 закону (Про вибори Президента України. - Ред.). Дебати, про які говорять зараз два кандидати, це трішки не та стаття закону, тобто ідеться зараз про ті дебати, які регулюються як форма передвиборчої агітації", - зазначив він.

Радченко підкреслив, що стаття 62 закону про вибори Президента визначає процедуру і строки проведення передвибочих теледебатів, які проводяться на Суспільному телеканалі й оплачуються з державного бюджету.

Водночас він висловив думку, що, найімовірніше, кандидати на пост глави держави, які говорять про дебати на стадіоні "Олімпійський", мають на увазі форму агітації, яка врегульована статтею 58 закону про вибори Президента щодо "проведення публічних дебатів, дискусій, прес-конференцій". За його словами, такі дебати мають оплачуватися з виборчих фондів кандидатів.

"Я не знаю, про що говорять кандидати, питайте в них, але, можливо, обидва кандидати погано читали закон. Є передвиборчі теледебати, 62-га стаття закону і постанова ЦВК стосується саме цього. Коли один кандидат іншого викликає на дебати, то очевидно, що йдеться про частину 1 п. 3 статті 58 закону. Оце різниця", - додав заступник голови ЦВК.

Водночас Радченко нагадав, що до моменту прийняття ЦВК підсумкового протоколу про результати голосування 31 березня та оголошення повторного голосування (другого туру. - Ред.) агітація кандидатів на пост Президента не дозволяється.


За матеріалами: Новини Закарпаття
13.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1129

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]