Головна » 2023 » Квітень » 21 » ЗСУ отримали РСЗВ Roketsan MCL з лазерним наведенням. ВІДЕО

ЗСУ отримали РСЗВ Roketsan MCL з лазерним наведенням. ВІДЕО

В акаунті 49-ї ОАБр з’явився фотознімок, на якому зображені РСЗВ Roketsan MCL і транспортно-заряджальна машина. Першими увагу на це звернули фахівці з Ukrainian Weapon Tracker.

Варто зазначити, що йдеться про перше візуальне підтвердження перебування турецьких РСЗВ на озброєнні ЗСУ. Установка на знімку артилерійської бригади в такому ж камуфляжі, як і виставковий зразок.

Щоправда, на українській РСЗВ змонтовано два блоки з двома напрямними замість двох блоків із шістьма напрямними. Річ у тім, що Roketsan MCL має модульну конструкцію. За рахунок цього установку можна використовувати для ведення вогню 122-мм і 300-мм ракетними снарядами.

Примітно, що як шасі в Roketsan MCL використовується КамАЗ-65224. За даними Oryx, влітку минулого року українська армія отримала високоточні ракети TRLG-230 з лазерним наведенням для Roketsan MCL. Прем’єра ракети TRLG-230 відбулася наприкінці літа 2020 року. Під час демонстрації можливостей боєприпасу пуск TRLG-230 було здійснено з безпілотника Bayraktar TB2 по наземній цілі.

Технічні характеристики ракети:

  •     Вага: 210 кг.
  •     Калібр: 230 мм.
  •     Маса бойової частини: 42 кг.
  •     Дальність польоту: 20-70 км.

Комплекси Roketsan MCL перебувають на озброєнні Бангладеш і Азербайджану.


За матеріалами: Новини сьогодні
21-04-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1263

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]