Головна » 2016 » Листопад » 29 » Маємо налагодити серійне виробництво літаків і використовувати їх у своїх авіакомпаніях - Гройсман. ВІДЕО

Маємо налагодити серійне виробництво літаків і використовувати їх у своїх авіакомпаніях - Гройсман. ВІДЕО

Україна повинна налагодити серійне виробництво своїх літаків і не лише експортувати їх як високотехнологічний продукт, а й використовувати їх у своїх авіакомпаніях. Про це сьогодні, 29 листопада, сказав прем`єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках відвідин державного підприємства "Антонов", передає УНІАН.

"Це високотехнологічний продукт, яким володіє країна. Україна має всі можливості будувати літаки "з нуля"", - зазначив глава уряду.

Він підкреслив, що завдання уряду сьогодні - знайти фінансові можливості і необхідні ресурси, щоб відновити літакобудування.

"У нас пасажиропотік зростає на 30% за рік. Але на лініях використовують одиниці наших літаків. А тим часом за всіма характеристиками український літак - якісний і безпечний. Ми повинні поставити літаки на вітчизняні лінії. Адже ми не зможемо продавати свої літаки, якщо самі на них літати не будемо. Значить, потрібно налагодити серійне виробництво", - сказав Гройсман.

Найбільшим і єдиним виробником літаків в Україні є держпідприємство "Антонов". Серед найвідоміших розробок підприємства - літаки Ан-32, Ан-148, Ан-158, Ан-74, Ан-124, Ан-70 і Ан-225.

Держхолдинг має намір до 2017 року повністю завершити програми імпортозаміщення російських комплектуючих у виробництві своїх літаків, а також модернізації парку транспортних літаків Ан-124-100, які експлуатуються в складі авіакомпанії "Авіалінії Антонова".

На початку листопада президент України Петро Порошенко підписав закон про реструктуризацію на 10 років боргу державного літакобудівного холдингу "Антонов" на суму 706 млн грн і списання пені за нього на суму 565,8 млн грн. На думку влади, це рішення дасть змогу фінансово оздоровити підприємство і надати йому новий імпульс розвитку.


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1462

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]