Головна » 2016 » Листопад » 8 » На Закарпатті дощі припинилися, ДСНС ліквідує наслідки затоплення. ВІДЕО

На Закарпатті дощі припинилися, ДСНС ліквідує наслідки затоплення. ВІДЕО

  На Закарпатті тривають роботи з ліквідації наслідків підтоплень сільгоспугідь та житлових будинків у низці населених пунктів, що сталися протягом 6-7 листопада.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС.

"Протягом 6-7 листопада внаслідок випадання інтенсивних опадів у вигляді дощу у м. Перечин сталося підтоплення 8 свердловин, які забезпечують місто питною водою, в результаті підтоплення без водопостачання залишилося 33 багатоквартирних житлових будинків (18 двоповерхових, 3 триповерхових, 1 чотириповерховий та 11 п’ятиповерхових), 3 школи", - йдеться у повідомленні.

3 дитячих заклади, 1 лікарня та 599 приватних житлових будинків (5 тис. 760 осіб), загалом у місті проживають близько 7 тис. 200 осіб. Комунальними службами організовано підвіз питної води, приватний сектор частково забезпечений криницями. При зниженні рівня води на водозаборі буде проведене додаткове обстеження системи водопостачання та проведено заходи щодо промивки та знезаражування свердловин.

У Міжгірському районі у селах Голятин, Буковець, Синевир, Колочава, Лісковець та Репине частково розмите дорожнє покриття автодоріг місцевого значення загальною протяжністю 1 тис. 410 м, 7 листопада вода зійшла самопливом, у с. Синевир підмито габіонну сітку протяжністю 40-50 м, підрозділами ДСНС відкачано воду з приміщень електропідстанції.

В Іршавському районі у селах Сільце та Вільхівка підтоплено сільгоспугіддя загальною площею близько 40 га.

У Свалявському районі у с. Пасіка підтоплено підвальні приміщення 10 житлових будинків та дворогосподарств, 7 листопада підрозділами ДСНС воду відкачано, у м. Свалява частково пошкоджено опору моста, рух через міст тимчасово призупинено.

У Воловецькому районі в смт Жденієво, в селах Нові Ворота та Канора підтоплено підвальні приміщення та дворогосподарства 8 житлових будинків, 7 листопада підрозділами ДСНС воду відкачано.

У м. Ужгород підтоплено 6 підвальних приміщень житлових будинків та 5 дворогосподарств, 7 листопада підрозділами ДСНС воду відкачано.

У Мукачівському районі у с. Кольчино підтоплено 3 підвальні приміщення житлових будинків та 9 дворогосподарств, 7 листопада підрозділами ДСНС воду відкачано.

У Великоберезнянському районі в смт Великий Березний підтоплено 9 дворогосподарств, 7 листопада вода зійшла самопливом.

Підрозділами ДСНС відкачано близько 6 тис. м3 води з 44 дворогосподарств та 30 підвальних приміщень житлових будинків.

Загалом до робіт залучено 41 од. тех. та 161 чол. (від ДСНС 12 од. тех. та 40 чол.).

Станом на 7 год. 8 листопада опади припинилися, вода пішла на спад.

Як повідомлялося, у Закарпатській області протягом минулих півтори доби (6-7 листопада), випала двомісячна норма опадів – 160 мм. Інтенсивні дощі спричинили різкий підйом рівня води в головних річках області.

За даними Закарпатської ОДА, пік повеневої хвилі по річці Уж очікується сьогодні після обіду, по р. Латориці та Боржаві – завтра, 8 листопада.

Станом на ранок 7 листопада у деяких місцях Уж уже вийшов із берегів і підтопив сільгоспугіддя. Через перелив води обмежено автомобільний рух на автодорозі "Ужгород – Львів".


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1517

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]