Головна » 2016 » Січень » 26 » Після конфлікту з "Правим сектором" Москаль заявляє, що поліція залякана

Після конфлікту з "Правим сектором" Москаль заявляє, що поліція залякана

Затримані на Драгобраті представники «Правого сектору» підозрюються в інших, набагато важчих злочинах, заявляє голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. ­

"12 січня Прокуратура Івано-Франківської області разом із Головним управлінням Національної поліції Івано-Франківської області заявили, що всі п’ятеро осіб, затриманих на «Драгобраті», – ті самі люди, що скоїли злочин 9 січня (тобто напередодні подій на «Драгобраті») в Косівському районі.

Тоді п’яна компанія із застосуванням вогнепальної зброї влаштувала дебош, побила кількох чоловік, заволоділа автомобілем і покалічила водія.

Після Апеляційного суду, який переглядав міру запобіжного заходу щодо арештованих, поліція Івано-Франківської області мала провести слідчі дії із випущеними на поруки А.Окороковим та С.Тищенком і доставити їх у суд в Івано-Франківську область для обрання міри запобіжного заходу по злочину в Косівському району.

Те ж саме мали зробити й відносно В.Василинюка, випущеного під заставу. Те, що його відпустять зі слідчого ізолятора в понеділок, поліцію повідомили, вона мала чекати В.Василинюка під СІЗО.

Однак ніхто з Івано-Франківської області не приїхав, жодних слідчих дій не проводив, відпущені підслідні не доставлені в суд Івано-Франківської області для обрання запобіжного заходу по злочину в Косівському районі.

Коли я подзвонив в Івано-Франківськ і спитав – чому, там відповіли: «Розумієте, ми не хочемо, щоб нам влаштовували пікети, мітинги, безлади, як це було в Ужгороді».

Тобто через банальний страх перед пікетами поліція відмовляється виконувати свої прямі обов’язки й розслідувати злочини із застосуванням вогнепальної зброї. То про які реформи правоохоронної системи ми взагалі говоримо?

І що робити простим громадянам, якщо наша поліція так залякана? Я ще раз повторюю – події на «Драгобраті» стали прямим наслідком бездіяльності правоохоронців, які ніяк не реагували на попередні, набагато важчі злочини підслідних.

Жодного відношення до захисту України на Донбасі ці злочини не мають, це явна кримінальщина, за яку передбачена кримінальна відповідальність. І те, що підслідних побили на «Драгобраті» – так само наслідок імпотентності правоохоронців.

Бо коли не діє правоохоронна система, починається самосуд. Я звернувся до міністра МВС із проханням призначити за фактом бездіяльності Івано-Франківської поліції службове розслідування й покарати винних", – повідомив Москаль.


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1440

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]