Головна » 2016 » Березень » 16 » Ряд вулиць у Мукачеві – перейменовано відповідно до розпорядження Геннадія Москаля

Ряд вулиць у Мукачеві – перейменовано відповідно до розпорядження Геннадія Москаля

Геннадій Москаль підписав третє розпорядження про перейменування вулиць у рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки».

Отже, відповідно до розпорядження голови Закарпатської ОДА:

    вулицю Боженка в місті Мукачево Закарпатської області перейменовано на вулицю Олександра Бабича (майор, заступник командира батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади. Загинув у листопаді 2014 року внаслідок мінометного обстрілу біля Дебальцева. Похований у Мукачеві).
    вулицю Жовтневу в Мукачеві перейменовано на вулицю Олексія Гуртова (майор, командир батальйону 128-ї гірсько-піхотної бригади. Загинув у лютому 2015 року в бою поблизу Дебальцева. Похований у Мукачеві).
    вулицю Котовського в Мукачеві – на вулицю Дениса Кисельова (капітан, заступник начальника штабу 128-ї гірсько-піхотної бригади. Загинув у лютому 2015 року біля Дебальцева. Похований у Мукачеві).
    вулицю Петровського в Мукачеві – на вулицю Олександра Павлюка (старший прапорщик 128-ї гірсько-піхотної бригади. Загинув у лютому 2015 року внаслідок артилерійського обстрілу в Станиці Луганській. Похований у Мукачеві).
    вулицю Тельмана в Мукачеві – на вулицю Павла Стеця (головний сержант 128-ї гірсько-піхотної бригади. Загинув у листопаді 2014 року внаслідок мінометного обстрілу біля Дебальцева. Похований у Мукачеві).
    вулицю В’ятську в Мукачеві – на вулицю Сергія Вербицького (прапорщик 128-ї гірсько-піхотної бригади. Загинув у січні 2015 року внаслідок поранення біля Дебальцева. Похований у Мукачеві).
    вулицю Колгоспну в Мукачеві – на вулицю Роберта Кіса (солдат Чопського прикордонного загону. Загинув у жовтні 2014 року в бою біля Волновахи. Похований у Мукачеві).

    Внаслідок бойових дій на Донбасі загинуло восьмеро мешканців Мукачева, – коментує своє розпорядження Г.Москаль. – Це справжні патріоти, які боронили незалежність і територіальну цілісність України. Незважаючи на те, що в місті по сьогодні є багато топонімів із «радянськими» назвами, які не мають жодного відношення до Мукачева чи Закарпаття, міською радою на честь загиблих перейменовано лише одну вулицю – Вільгельма Штолцеля (колишня Бакуніна). Однак на увічнення пам’яті заслуговують усі герої, які віддали за Україну свої життя.

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1469

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]