Головна » 2016 » Квітень » 5 » Служба - тільки за межами зони АТО - у травні стартує призов

Служба - тільки за межами зони АТО - у травні стартує призов

Солдати-строковики проходитимуть службу лише поза межами району проведення антитерористичної операції. Про це сьогодні, 5 квітня, на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України Олексій Чорнобай, передає УНІАН.

Він нагадав, що відповідно до указу президента України, з 5 травня розпочнеться черговий призов громадян на строкову військову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань. За його словами, призов триватиме до 30 червня. Чорнобай зазначив, що чисельність громадян, яких планується призвати, уточнюється і буде залежати від заходів державних силових структур.

Призову підлягатимуть громадяни України, яким до дня відправлення у військову частину виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від строкової військової служби.

Речник нагадав, що термін строкової служби становить півтора року для тих, хто не має повної вищої освіти, та один рік для тих, хто її має.

Чорнобай наголосив, що відповідно до розпорядження президента України, солдати-строковики проходитимуть службу винятково поза межами району проведення АТО.

Він зазначив, що водночас згідно з указом глави держави в запас будуть звільнені військовослужбовці строкової служби, які мають ступень вищої освіти - спеціаліст або магістр та відслужили встановлені терміни строкової військової служби. За його словами, їхнє звільнення в запас відбудеться протягом квітня-червня цього року.

Раніше також повідомлялося,що у Генштабі не виключають проведення 7-ї хвилі мобілізації у зменшених обсягах. 


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1426

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]