Головна » 2015 » Березень » 28 » У другого пілота літака Germanwings був психосоматичний розлад - ЗМІ

У другого пілота літака Germanwings був психосоматичний розлад - ЗМІ

  За інформацією газети Welt am Sonntag, у квартирі другого пілота літака Germanwings, який розбився в Альпах, знайдені препарати для лікування психічних захворювань.

За даними газети Welt am Sonntag, під час обшуку у квартирі другого пілота літака Germanwings А320, що розбився в Альпах 24 березня, виявлено велику кількість препаратів для лікування психічних захворювань. За оцінкою слідства, це вказує на те, що Андреас Любіц мав важкий "психосоматичний розлад", пише німецька газета в суботу, 28 березня. "27-річний пілот проходив лікування у декількох неврологів і психіатрів", - цитує видання одного зі слідчих.

За інформацією видання, Любіц страждав на "важкий синдром вигорання" і перебував у депресії. "Це випливає з особистих заміток пілота, які він зберігав", - повідомив один зі слідчих газету Welt am Sonntag. Комп'ютер і рукописи, вилучені в ході обшуку, будуть піддані подальшій перевірці, пише видання. За його інформацією, на даний момент проводиться допит лікарів, друзів, колег і знайомих Любіца, допитана буде і його колишня дівчина.

Нагадаємо, що раніше у квартирі другого пілота знайшли розірваний лікарняний лист на період, що включає день катастрофи. Тим часом особисті проблеми другого пілота, якого підозрюють у навмисному знищенні пасажирського лайнера, - не єдина версія катастрофи. Про це 28 березня заявив представник Національної жандармерії Франції Жан-П'єр Мішель. "Це серйозна версія, однак не єдина", - наводить його слова агентство AFP.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1532

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]