Головна » 2013 » Жовтень » 24 » В економіку Ужгорода іноземці вклали майже 60 млн доларів

В економіку Ужгорода іноземці вклали майже 60 млн доларів

Обсяг прямих іноземних інвестицій, вкладених в  економіку міста складає  59,8 мільйонів доларів США.  Про це йдеться у звіті про виконання Програми соціально-економічного розвитку Ужгорода за січень-вересень 2013 року, затвердженому під час сесії міської ради сьогодні, 24 жовтня.

За опублікованою інформацією, за 6 місяців в Ужгород  залучено  6,6 млн.дол.США. За обсягами прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одиницю населення станом на 1 липня 2013 року місто займає в обласному  рейтингу 6 місце.

«З метою залучення в економіку м. Ужгорода внутрішніх та зовнішніх  інвестицій, покращення інвестиційного клімату в місті розроблена "Програма  підвищення інвестиційної привабливості м. Ужгорода" на 2014 рік. Також, завдяки активній позиції міської ради щодо участі в програмах міжнародної технічної допомоги на протязі звітного періоду було схвалено до фінансування два інвестиційні проекти загальною сумою 1 млн 12 тис євро», – йдеться у звіті.  

 «Обсяг експорту зовнішньої торгівлі товарами за січень – червень 2013 року становив 52,1 млн.дол.США, що на 27,6 відс. більше, ніж за відповідний період минулого року; імпорту – зріс майже у два рази і становив 225,7 млн.дол. США.  Від'ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами становило 173,6 млн.дол. США», – зазначається у документі. 


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1657

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]