Головна » 2013 » Травень » 8 » В Ужгороді пройде фестиваль «Сонячний напій-2013». ПРОГРАМА

В Ужгороді пройде фестиваль «Сонячний напій-2013». ПРОГРАМА

В Ужгороді 9-12 травня в підвалах на вулиці Ракоці, відомих як «Совине гніздо» та площі Поштовій пройде фестиваль-ярмарок «Сонячний напій».

Під час фесту всі охочі матимуть можливість безкоштовно продегустувати   вина закарпатських виноробів, придбати  вподобаний напій, продукцію бджільництва та сувеніри.  
На гостей «Сонячного напою»  чекає культурно-розважальна програма із розіграшем цінних призів та багато позитивних вражень.

09 травня
11.00                 Початок продажу вина, меду, сувенірної продукції тощо
13.30                 Концерт художніх колективів міста
14.00                 Офіційне відкриття фестивалю-ярмарку
                          Продовження концертної програми
16.00                 «Закарпатське караоке» фінал 2012 року

10 травня
10.00                Початок продажу вина та меду
13.00                Культурно-розважальна програма, виступи художніх колективів міста (в рамках програми відбудеться творчий звіт міста)


11 травня
10.00               Початок продажу вина та меду
14.00-16.00     Силовий турнір «Юніор Стронгмен-2013»
16.00-18.00     Розважальна програма від ТМ «Аплот»
                       
12 травня
10.00             Початок продажу вина та меду
14.00             Концертна програма від «Гудацької тайстри»
17.00             Закриття фестивалю

Перелік колективів, які візьмуть участь у фестивалі-ярмарку «Сонячний напій»:

1.    Народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» Керівники – Олександр та Віктор Шостак
2.    Народне тріо бандуристів «Чарівні струни Карпат», керівник – Марія Шиян
3.    Народний ансамбль танцю «Писанка», керівник – Оксана Хижун
4.    Народний вокальний ансамбль «Писанка», керівник – Валентина Зелінка
5.    Зразковий ансамбль танцю «Романо кгелібе», керівник – Віктор Бабука
6.    Народний камерний оркестр викладачів дитячої школи мистецтв міського центру дозвілля - будинку культури
Керівник – Тетяна Ясінська
7.    Народний оркестр народних інструментів дитячої школи мистецтв міського центру дозвілля - будинку культури
Керівник – Заслужений артист України Михайло Вігула
8.    Народний камерний оркестр викладачів дитячої музичної школи №1 ім. П. І.Чайковського міського центру дозвілля - будинку культури
Керівник – Габріелла Потушняк
9.    Народний оркестр народних інструментів викладачів дитячої музичної школи №1 ім. П. І.Чайковського міського центру дозвілля - будинку культури
Керівник – Йосип Загенський
10.    Народна студія поезії «Чарівне слово», керівник – Наталія Дубініна
11.    Вокальний ансамбль «Перлинка», керівник – Марія Мудранинець
12.     Творчий центр «Зефірчик».
13.     Хореографічний колектив «Наша файта», керівник Мирослава Огрозанська
14.    Ромський ансамбль танцю «Лулудя», керівник Октавія Адам.



За матеріалами: Новини Закарпаття
19.08.2017
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1550

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]