Головна » 2015 » Травень » 30 » Вимагають від мерії жителі обласного центру не знищувати парк. ВІДЕО

Вимагають від мерії жителі обласного центру не знищувати парк. ВІДЕО

Вчора, 29 травня, мешканці одного з густонаселених мікрорайонів Ужгорода на громадських слуханням виступили проти запланованої міською владою забудови парку Перемоги, відомого як «Кірпічка», торговельно-розважальними об’єктами.

На території зеленої зони зібралося кілька десятків мешканців мікрорайону, які жваво обговорювали плани міської влади Ужгорода дозволити забудувати парк комерційною нерухомістю. За словами людей, вони проти такої ініціативи, адже цей парк – єдина зелена зона так званого «Нового району», в якому проживає сім тисяч ужгородців.

«Відповідно до Генплану, міська влада віддала цю землю під забудову. Ми ж зібралися, аби на цій території, а це сім гектарів зеленої зони, залишився парк. Ми категорично не хочемо втратити єдину відпочинкову зону у цьому густонаселеному районі», -сказала представниця ініціативної групи мешканців Оксана Станкевич.

До 15 червня триває обговорення зонування міста Ужгорода, яке проводить міська рада для доопрацювання Генплану міста. З цього приводу на громадських слуханнях мешканці мікрорайону ухвалили звернення до міського голови з вимогами зберегти парк.

«Мешканці хочуть мати нормальне місце для відпочинку на природі. У зверненні люди вимагають зупинити затвердження детального плану забудови цієї території та віднести цю територію до рекреаційно-паркової зони», – повідомив голова громадської ради при Ужгородській міській раді Олександр Пересоляк.


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1620

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]