Головна » 2016 » Січень » 5 » Вже в лютому Рада перегляне бюджет-2016. "Блок Порошенка" має претензії

Вже в лютому Рада перегляне бюджет-2016. "Блок Порошенка" має претензії

Вже в лютому місяці планується переглянути державний бюджет на 2016 рік. Про заявив народний депутат України від фракції "Блок Петра Порошенка" Андрій Антонищак, передає прес-служба БПП.

"Бюджет будемо переглядати. Я невдоволений тим, що Міністерство фінансів України наполовину врізало кошти, які мали дати Прикордонній службі. Також урізали видатки на озброєння, заробітну плату військовим", – зазначив депутат.

"Вони (уряд - ред.) вчергове показали власну неспроможність, коли комітетський корпус за них допрацьовував Податковий кодекс. Я хочу заспокоїти Прикордонну службу, ми цей бюджет будемо переглядати вже в лютому місяці. Внесемо правки. Місяць часу максимум, і ми побачимо як він буде виконуватися", – заявив Антонищак.

Депутат зауважив, що в прийнятому Податковому кодексі є один плюс – це компроміс між Комітетом з питань податкової та митної політики і Міністерством фінансів щодо зниження єдиного соціального внеску.

"Дві третіх тих поправок, які ми подавали, доопрацьовував комітет. На даний час подивимося, як цей Податковий кодекс буде працювати, тому що там є дуже революційні речі, зокрема майже в два рази знижено ЄСВ, також є певні зниження податків. Ми зафіксували певні пільги для підприємців. Крім того, зараз депутати паралельно працюють над створенням реформаторського податкового кодексу, який буде ультраєвропейським та сучасним", – підкреслив Антонищак.

Він додав, що серед основних вимог МВФ – дефіцит бюджету не більш ніж 3,7 млрд грн. та боротьба з корупцією.

"Скоро ми покажемо МВФ законопроект про Національну митну службу. На сьогодні основне завдання митниці – не збирати податки, а прозоре переміщення товарів через кордон та боротьба з контрабандою", – резюмував депутат.

Нагадаємо, 25 грудня Верховна Рада ухвалила держбюджет на 2016 рік з дефіцитом 3,7% ВВП, з доходами 595 млрд грн, що трохи нижче спочатку закладеного показника у 601 млрд грн. Бюджет перераховувався кілька разів - з урахуванням прийнятих напередодні змін у податкове законодавство.

Також парламент ухвалив податкові зміни і низку "бюджетних" законів.

Міністерство фінансів України не виключає, що запропонує Раді внести зміни до бюджету у разі, якщо параметри вже ухваленого документа не будуть узгоджені з Міжнародним валютним фондом.


За матеріалами: Новини Закарпаття
18.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1359

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]