Головна » 2013 » Травень » 27 » Закарпатці підпишуть Меморандум із чехами та словаками

Закарпатці підпишуть Меморандум із чехами та словаками

Закарпатська область підпише Меморандум про співпрацю з Пряшівським краєм Словаччини та Пардубицьким краєм Чехії.

Про це сторони домовились під час зустрічі делегацій Закарпатської області, Пардубицького краю Чеської республіки та Пряшівського краю Словаччини у понеділок, 27 травня.

Закарпаття та Пряшівський край мають уже кілька угод про співробітництво – їх традиційно підписують щороку під час українсько-словацьких Днів добросусідства. Як зазначив голова Пряшівського самоврядного краю Петер Худік, окрім спільних проектів в освітній та культурній галузях, робота ведеться в економічній та господарській сферах: «У цих питаннях ми на регіональному рівні маємо створити всі умови та заручитися підтримкою центральних органів влади, дипломатичних установ».

Гетьман Пардубицького краю Мартін Нетолицький зазначив: «Маємо спільну історію, культурні традиції, давні родинні зв’язки – усі можливості та підстави для подальшої розбудови відносин. Відтак, будемо поглиблювати співпрацю та оформлювати її документально».

«Сьогодні ми домовилися про формат тристоронньої співпраці. Плануємо вже цьогоріч, орієнтовно у вересні, підписати у Пардубіце меморандум про співробітництво між Закарпаттям, Пардубіцким та Пряшівським краями», - підсумував очільник Закарпаття Олександр Ледида.

Після зустрічі посадовці поклали квіти до пам’ятника Томашу Масарику в Ужгороді, – повідомили у прес-центрі ОДА.  

За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1695

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]