Головна » 2016 » Вересень » 11 » Здався в полон і "злив" цінні дані російський військовослужбовець Сідоров – розвідка

Здався в полон і "злив" цінні дані російський військовослужбовець Сідоров – розвідка

На Донбасі російський військовослужбовець здався у полон силам АТО та надав інформацію про присутність та діяльність кадрових військових РФ і штатних підрозділів Збройних сил РФ на тимчасово окупованих територіях.

Про це сьогодні, 11 вересня, повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони України.

"Військовослужбовець розвідувальної роти 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 армійського корпусу (Донецьк) ЗС РФ громадянин Росії Сідоров Денис Володимирович (Сидоров Денис Владимирович, 04.08.1981 року народження, місто Москва, вул. Олексія Дикого, буд. 16а, кв. 91), який здався в полон силам АТО 9 вересня цього року у районі населеного пункту Широка Балка, надав інформацію у тому числі про присутність та діяльність кадрових російських військовослужбовців, а також штатних підрозділів ЗС РФ на тимчасово окупованих територіях Донбасу", - йдеться у повідомленні.

Зокрема він розповів, що на командних посадах у 3 окремій мотострілецькій бригаді (омсбр) перебувають лише кадрові офіцери ЗС РФ. Також він надав інформацію, що в середині серпня на посаду командира 3 омсбр призначено нового офіцера ЗС РФ, але йому передано старий позивний командира бригади "Брест".

Крім того, Сидоров "в ході проведеного впізнання по наданих фотокартках підтвердив, що на посаду командира 3 омсбр у серпні 2016-го прибув полковник ЗС РФ Олексій Бєрдніков, який замінив на цій посаді генерал-майора Ігоря Тимофєєва та приїхав з Приморського краю, де командував мотострілецькою бригадою", йдеться у повідомленні розвідки.

У ГУР зазначають, що останнім часом зростає кількість випадків здачі в полон силам АТО російських військовослужбовців.

Раніше сьогодні повідомлялося, що Росія пригнала на Донбас танки і "Гради", готує ротацію морської піхоти.

Відзначимо, також раніше розвідка повідомляла, що низка російських контрактників 18 окремої мотострілкової бригади відмовилися від скерування на Донбас і продемонстрували відкриту непокору командуванню. Серед них старший за званням - старшина ВС РФ Пацагов Чингісхан Чапаєвич.


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1268

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]