Головна » 2021 » Червень » 15 » Байдена від пресконференції з Путіним дипломати та експерти по РФ відмовили - ЗМІ

Байдена від пресконференції з Путіним дипломати та експерти по РФ відмовили - ЗМІ

Президент США Джо Байден зібрав групу експертів перед самітом з президентом РФ Владіміром Путіним, і вони рекомендували відмовитися від спільної пресконференції у Женеві.

"Група закликала Байдена не проводити спільну пресконференцію з Путіним і не давати йому можливість спробувати відсунути на другий план приватні переговори новими публічними пропозиціями", - йдеться в статті.

Видання зазначає, що ці консультації демонструють, наскільки Байден хоче бути добре підготовленим, "спираючись на досвід офіційних осіб, які не з чуток знайомі з тактикою і вивертами колишнього полковника КДБ".

Як відомо, після свого першого офіційного саміту з Путіним в Гельсінкі в 2018 році тодішній президент Дональд Трамп поставив під сумнів оцінку свого власного розвідувального співтовариства щодо втручання Росії у вибори 2016 року.

Серед групи доповідачів Байдена була Фіона Хілл, колишня співробітниця Ради національної безпеки, яка одного разу сказала, що вона подумувала про те, щоб симулювати потребу у невідкладній медичній допомозі, щоб перервати ту пресконференцію з Путіним.

На зустрічі були присутні близько дюжини учасників, включаючи двох колишніх послів президента Барака Обами в Росії: Майкла Макфола і Джона Теффта.

Серед інших учасників була Хілл, яка не тільки була присутня на зустрічі Трампа в Гельсінкі, але і пізніше дала свідчення під час суду про його імпічмент.

У ній також взяли участь Роуз Готтемюллер, експерт з контролю над озброєннями в Стенфордському університеті, яка обіймала посаду заступника генерального секретаря НАТО при Обамі, і Ерік Грін, кадровий офіцер дипломатичної служби, який є старшим директором Ради нацбезпеки по Росії.

Раніше Байден пояснив, що вирішив не проводити спільну пресконференцію з Путіним в Женеві, тому що не хоче, щоб замість результатів зустрічі обговорювалися подробиці публічного виступу лідерів.

Білий дім заявив, що Байден проведе окрему пресконференцію після саміту.


За матеріалами: Новини сьогодні
15-06-2021
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1383

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]