Головна » 2015 » Квітень » 29 » Більше газу стали видобувати на Закарпатті

Більше газу стали видобувати на Закарпатті

Індекс промислової продукції у січні–березні п.р., порівняно з відповідним періодом 2014 року., склав 95,8%. У березні обсяги виробництва у порівнянні з лютим зменшено на 0,6%.

У добувній промисловості і розробленні кар’єрів у січні–березні п.р., порівняно з відповідним періодом минулого року, виробництво зросло
на 2,7%, що зумовлено зростанням видобутку природного газу.

У переробній промисловості, порівняно з січнем–березнем 2014р., обсяги виробленої продукції знижено на 5,3%, зокрема, у галузі виробництва харчових продуктів та напоїв – на 1,7%, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 5,5%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 9,1%, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 16,1%, машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – на 8,1%.

У виробництві харчових продуктів та напоїв у січні–березні п.р. спостерігалося зниження виробництва проти січня–березня 2014р. на 1,7%. Зменшено виробництво суміші соків фруктових та овочевих, вод натуральних мінеральних газованих, дитячого харчування, хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання.

На підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів випуск продукції у січні–березні п.р., порівняно з січнем–березнем 2014р., зменшено на 5,5%, за рахунок зниження обсягів виробництва на підприємствах текстильного виробництва на 51,2%.

На підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності обсяги продукції за січень–березень п.р., порівняно з аналогічним періодом 2014р., знизилися на 0,3%, у т.ч. поліграфічної діяльності, тиражування записаної інформації – на 20,5%, з виробництва паперу та паперових виробів – на 32,6%.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–березні 2015р. зафіксовано зростання обсягів продукції на 15,2%. Збільшено виробництво етилацетату, смол карбамідних та тіокарбамідних, смол меламінових, у первинних формах, парфумів та туалетної води.

На підприємствах із виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції за січень–березень 2015р. зафіксовано скорочення обсягів продукції на 9,1%. Зменшено виробництво коробок, ящиків, тари гратчастої та виробів подібних з пластмаси – на 27,3%, бутлів, пляшок, флаконів, фляг та виробів подібних, з пластмас – на 14,6%.

У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, індекс обсягу промислової продукції у січні–березні п.р. до січня–березня минулого року склав 91,9%. Спад виробництва відбувся на підприємствах з виробництва машин і устатковання (на 47,6%), з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів (на 18,0%), з виробництва електричного устатковання (на 1,3%), - пише начальник відділу статистики промисловості ГУС Добрянська Зоряна.  


За матеріалами: Новини сьогодні
29.04.2015
nowyny.com/
Додав: gucul
Коментарі: 0
Переглядів: 1758

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]