Головна » 2016 » Липень » 4 » Будівництво дороги на Закарпатті перевірив Москаль

Будівництво дороги на Закарпатті перевірив Москаль

У березні цього року Геннадій Москаль ініціював будівництво дороги з ґрунтовим покриттям між селами Німецька Мокра (Тячівський район) та Колочава (Міжгірський район).

Населені пункти, в яких проживає чимало родичів, роз’єднані горою і вважаються тупиковими. В радянські часи між Н.Мокрою й Колочавою була прокладена лісова дорога, однак пізніше її розбили лісовози і знищили зсуви, тому зараз, щоб проїхати з Усть-Чорнянського куща на Міжгірщину, доводиться робити величезний гак у 170 кілометрів.

– Ґрунтову дорогу загальною довжиною близько 10 кілометрів, прокладають із Тячівського та Міжгірського боків технікою держлісгоспу й Національного природного парку «Синевир», – зазначає Г.Москаль, котрий особисто виїхав на місце, щоб проінспектувати будівництво.

– Це буде єдине автомобільне сполучення між двома сусідніми районами, яке дасть серйозний поштовх розвитку туризму і зміцнить економічні, культурні та родинні зв’язки між мешканцями Тячівщини й Міжгірщини.

З Тячівського боку вже прокладений проїзд довжиною 4,5 кілометра, влаштоване водовідведення, йде підсипання гравієм. За останні два місяці держлісгосп зробив титанічну роботу, зараз по цій ділянці в суху погоду може проїхати й звичайний легковик.

Зате з Міжгірського боку робота практично не починалася. Гірські струмки розмивають дорожню колію, ніякої підсипки не проводиться, хоча в Нацпарку «Синевир» є потужна техніка.

Я мав серйозну розмову з головою Міжгірської РДА й попередив – якщо він не виправить ситуацію в найближчі дні, будуть зроблені дуже жорсткі висновки. Будівництво єдиної дороги між двома районами вже кілька десятиліть домагаються місцеві селяни, тому таке зволікання незрозуміле і невиправдане.

 

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
09.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1457

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]