Головна » 2021 » Лютий » 26 » Чоловік у США вперше за 3,5 роки вийшов із церкви. Він проживав там, щоб уникнути депортації

Чоловік у США вперше за 3,5 роки вийшов із церкви. Він проживав там, щоб уникнути депортації

Іммігрант із Гондурасу Алекс Гарсія вперше за 3,5 роки вийшов на вулицю з церкви у штаті Міссурі, США.

Він жив там, щоб уникнути депортації на батьківщину.

Гарсія вирішив покинути свою схованку 24 лютого після того, як міграційні та правоохоронні органи заявили, що його не будуть затримувати та примусово відправляти до Гондурасу. Видання пов’язує це з тим, що Джо Байден, ставши президентом США, скасував частину указів Трампа з питань міграції.

Вперше Гарсія спробував в’їхати до США у 2000 році, він тікав від бідності та насильства у Гондурасі. Тоді його депортували. У 2004 році чоловік знову приїхав у Сполучені Штати, де залишається досі.

Він опинився у місті Поплар-Блафф, штат Міссурі, де знайшов роботу на будівництві та зустрів свою майбутню дружину, громадянку США. Понад 10 років родина жила спокійно, за цей час у них народилося п’ятеро дітей.

У 2015 році Алекс відводив свою сестру до імміграційного пункту реєстрації. Тоді чиновники зрозуміли, що чоловік у країні незаконно. Йому дали декілька відтермінувань для виїзду з країни, але у 2017 році його планували депортувати. Якби це сталося, Гарсія не мав би права повертатися до США впродовж 10 років.

Федеральні імміграційні службовці не можуть входити до церков, шкіл та лікарень для депортації людей. Тому Гарсія звернувся до Церкви Христа у місті Мейплвуд для отримання притулку.

Дружина та діти Алекса регулярно відвідували його та навіть переїхали з Поплар-Блафф до Мейплвуда. Після того, як чоловік вийшов зі свого притулку, мер міста сказав, що робить його почесним громадянином Мейплвуда, і подарував йому ключ від міста.

«Дякую усім за підтримку мене та моєї родини. Сьогодні день, коли я виходжу зі святині вперше через 3,5 роки. Ми ще не завершили. Попереду багато роботи», — сказав Алекс, натякаючи на інших людей, які переховуються в церквах від депортації.

За даними організації Church World Service, ще 33 іммігранти, які бояться депортації, залишаються у церквах. Але в організації сподіваються, що їх кількість зменшуватиметься. Після того, як Байден вступив на посаду, з церков вийшли щонайменше ще троє іммігрантів, яких пообіцяли не депортувати.

А членкиня Палати представників від Міссурі Корі Буш запропонувала ухвалити приватний законопроєкт, який гарантує Алексові Гарсії постійне проживання у США. За її словами, саме це гарантує «Гарсії та його родині постійну єдність».

Нагадаємо, президент США Джо Байден скасував указ свого попередника Дональда Трампа, який обмежував в’їзд до Сполучених Штатів для іноземців.

До цього Байден вже скасував три укази свого попередника в області імміграційної політики, зокрема які стосуються процедури надання притулку на кордоні США і Мексики, деяких правил легальної імміграції та політики возз’єднання сімей нелегальних іммігрантів.


За матеріалами: Новини сьогодні
26.02.2021
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1117

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]