Головна » 2020 » Квітень » 21 » Чому кицьки не дружать з собаками - вчені

Чому кицьки не дружать з собаками - вчені

У суспільстві існує думка, що  кицьки з собаками найлютіші вороги. Звичайно трапляються винятки в їх поведінці, тому дослідники вирішили більш уважно вивчити це питання.

Дослідження вчених з Оксфордського університету почалися з вивчення поведінки різних видів собак. В результаті вдалося з'ясувати, що вони не дотримуються лінійної ієрархії в зграї. Поводяться один з одним дуже активно, намагаючись розпізнати настрій.

Це дало привід вченим вважати, що в собачій зграї всі тварини схильні до коопераційних взаємин. Тому при коригуванні їх поведінки неприпустимий метод домінування, здатний нашкодити психіці.

У кицьок все влаштовано по іншому, адже вони намагаються уникати необов'язкових контактів до останнього. Свою територію захищають активно від будь-яких зазіхань інших хижаків. Як виключення, вони можуть бути з іншими тваринами з якими познайомилися з раннього віку або живуть разом багато років. У кицьок і собак переважають мисливські інстинкти. Так як собаки крупніше, тому вони бачать в кицьках потенційну жертву, яку при нагоді починають переслідувати.

У міських екосистемах собаки часто вбивають кицьок. Це дозволило останнім сформувати певну модель поведінки, що передається з покоління в покоління: уникнути по можливості контакту, тікати або захищатися.


За матеріалами: Новини сьогодні
ТОП:
21-04-2020
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1171

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]