Головна » 2019 » Квітень » 4 » Чому мери Ужгорода та Мукачева бідніші за своїх дружин - декларації

Чому мери Ужгорода та Мукачева бідніші за своїх дружин - декларації

Декларації: Чому мери Ужгорода та Мукачева бідніші за своїх дружин

Які декларації про доходи у мерів Ужгорода та Мукачева за 2018 рік

Благо, чиновники повинні показувати у своїх деклараціях не лише власні доходи, але й доходи членів родини. Саме тому чітко видно, що чиновники пишуть на себе, а що пишуть на дружин та дітей.

У декларації мера Ужгорода Богдана Андріїва зазначено, що у нього 5 земельних ділянок, але на нього особисто записані лише дві. Ще дві записані на дочку Олесю, а однією ділянкою він користується як подарунком від Ганни Андріївої.

Що стосується ділянок Олесі, то вона їх придбала цілком офіційно вже при каденції батька на посаді мера у 2017 році: в Ужгороді – 1678 м² та в с. Оноківці Ужгородського району – 15 000 м².

А от у дружини Андріїва Влади у власності 4 земельні ділянки. Але що цікаво, як пише видання Закарпатський інсайдер, влітку минулого року Влада Андріїва взяла в оренду земельну ділянку в понад 1000 метрів квадратних. І що цікаво, ця ділянка належить Ужгородській міській раді.

Щодо нерухомості. Від тієї ж Ганни Андріївої у мера в користуванні є будинок на 184 кв. м. У декларації на нього записані ще дві квартири. А от у дружини мера ще купа нерухомості: нежитлові приміщення, магазин і кілька будівель.

Будівля колишнього банку в історичному центрі Ужгорода перейшла родині мера

Транспорт. Мер Андріїв ніякого транспорту не декларував. Хіба що причіп. Всі автомобілі на дружині: Mercedes-Benz ML 350 і LEXUS LX450. До речі, останній належить фірмі, акції якої має -  ТОВ «Сонячна енергія плюс» і фірма дала цей автомобіль Владі у безкоштовне користування. Але це не є якоюсь великою жертвою, бо, як ми повідомляли, ця ж фірма, акції якої має Влада Андріїва, нещодавно придбала два автомобілі за 11 млн. грн.

Мер Богдан Андріїв окрім іншого задекларував і свій дорогий годинник та два карабіни.

І все таки, якщо порівнювати, чи є мер Андріїв багатшим від своєї дружини, то тут навіть порівнювати не варто, бо саме дружина володіє акціями багатьох фірм. Зокрема: ПрАТ "Закарпатавтотранс", ТзОВ "Водограй", ПП "АЛЬТЕНЕР", ТОВ "Зелена технологія", ТОВ "Сонячна енергія ПЛЮС", ТОВ "Гідро +" та ТОВ "ЄВРОІМЕКС". Також Влада Андріїв є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "ГІДРО ПЛЮС" та ТОВ "Зелена технологія". І доходи Влади Андріїв за минулий рік склали 28 мільйонів гривень. Тобто, мільйон доларів за минулий рік вона заробила.

А ще мер Богдан Андріїв у 2018 році отримав 582 тисяч 655 грн зарплати і мав деякі процентні доходи від вкладів. Це, зокрема, 279 тисяч 914 грн процентів від ПАТ "Державний експортно-імпортний банк України".

До речі, від цього ж банку проценти у розмірі 227 тисяч 752 грн отримала і дочка мера Олеся. Але що цікаво, Богдан Андріїв подарував дочці 10 мільйонів 460 тисяч гривень. Просто взяв і подарував 10 мільйонів. Непоганий подарунок. І це при тому, що у Богдана Андріїва на рахунках у банку всього 281 тисяча гривень, 44 тисячі доларів та 5 869 євро.

У Влади Андріїв на рахунках в банках 242 тисячі гривень та 45 тисяч доларів. А от у доньки Олесі -- понад 402 тисячі доларів.

Серед депутатів Ужгородської міськради - 12 мільйонерів.

Мер Мукачева Андрій Балога більш сміливий. Він спокійно задекларував 8 земельних ділянок, рибне господарство, цілісний майновий комплекс та житловий будинок з надвірними прибудовами та спорудами загальною прощею 470 м2. Щоправда, деякі земельні ділянки  перебувать у спільній власності з родичами. Дачний будинок на 195 м2 та земельну ділянку у селі Дийда на Берегівщині задекларувала його дружина – Едіта Балога.

Андрій та Едіта Балоги задекларували по 2 легкові автомобілі - LAND ROVER DEFENDER 110 та AUDI А8 у Андрія та Mercedes-Benz E 220 і Mercedes-Benz V250.

Щодо наявності акцій на власній фірм, то Андрій Балога, як і Богдан Андріїв, на себе нічого не декларував. Все на його дружині. У Едіти є частки фірм: «Мукачівський інститут меблів», ТОВ "ГРІНВЕР", ТОВ "МАРКЕТ РІТЕЙЛ", ТОВ "КАРПАТЛЕНД", «Маркет Рітейл», «Карпатленд» та ТОВ "ТЕХНОТРЕЙД".

Зарплата у Андрія Балоги значно менша, ніж зарплата Богдана Андріїва – всього 320 тисяч гривень.  за основним місцем роботи. Його дружина мала доходи за минулий рік майже 7 млн. грн.

Також Андрій Балога задекларував 622 тисячі євро готівкових коштів. Його дружина задекларувала майже 19 мільйонів гривень готівки.

Одним словом, мери найбільших міст Закарпаття – люди доволі багаті. Але ще багатшими є їхні дружини.

Але насправді рекордсменом із зарплат є мер Хуста Володимир Кащук. Той у минулому році заробив понад мільйон гривень, чим переплюнув не лише колег-мерів, але й ненаситного голову облради Михайла Рівіса та його найближче оточення.

Василь Поляк


За матеріалами: Новини Закарпаття
16.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1132

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]