Головна » 2019 » Грудень » 2 » Дату примусового об’єднання громад озвучили в уряді

Дату примусового об’єднання громад озвучили в уряді

Україні продовжать період добровільного об’єднання населених пунктів в об’єднані територіальні громади (ОТГ) до лютого 2020 року. Далі уряд застосує законодавчий механізм примусового об’єднання.

Про це повідомила міністр розвитку громад і територій Альона Бабак.

"Ми хочемо максимально продовжити термін добровільного об’єднання. Я думаю, до лютого. А далі ми вже будемо бачити: чи є необхідність в силу закону вже встановлювати, відповідно до перспективними планами, фактично конфігурації громад, які ще не об’єдналися. Тобто ми заохочуємо зараз максимально продовжити процес добровільного об’єднання. А далі, щоб не чекати ще 100 років, поки люди будуть жити в бідності і без амбулаторій, шкіл і так далі, а допомогти їм об’єднатися вже через законодавчий механізм", – розповіла член уряду.

Раніше повідомлялось, що територіальні громади насильно об’єднають до місцевих виборів.

Нагадаємо, 18 листопада ЦВК розпочала реєстрацію кандидатів на місцеві вибори у 86 об’єднаних територіальних громадах. Перші місцеві вибори у зазначених ОТГ відбудуться 22 грудня 2019 року.

У Верховній Раді планують проведення місцевих виборів на жовтень 2020 року – після того, як закінчиться реформа децентралізації, і буде прийнятий виборчий кодекс.


За матеріалами: Новини Закарпаття
11.12.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 141

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]