Головна » 2013 » Вересень » 25 » "Динамо" не без зусиль обіграло донецький "Металург" в 1/16 Кубка України

"Динамо" не без зусиль обіграло донецький "Металург" в 1/16 Кубка України

Київське "Динамо" обіграло донецький "Металург" у матчі 1/16 Кубка України. Зустріч у Києві завершилася з рахунком 3:2.

Кияни вийшли вперед на 25-й хвилині, коли Олег Гусєв реалізував пенальті. На початку другого тайму Микола Морозюк зрівняв рахунок. Потім був бенефіс Андрія Ярмоленка, який протягом шести хвилин оформив дубль. Гості з Донецька зуміли відквитати один гол зусиллями Сергія Болбата, але на більше їх не вистачило.

Кубок України

1/16 фіналу

Динамо К (Київ) - Металург Д (Донецьк) - 3:2

Голи: Гусєв, 25 (1:0, пен); Морозюк, 48 (1:1); Ярмоленко, 57 (2:1); Ярмоленко, 63 (3:1); Болбат, 65 (3:2).

Попередження: Хачеріді, 27; Віда, 66; Сидорчук, 90 +4 - Мораес, 18; Даніель, 50; Прийма, 51.

За матеріалами: Новини сьогодні