Головна » 2023 » Листопад » 23 » Для розслідування воєнних злочинів рф Європол створив OSINT-групу

Для розслідування воєнних злочинів рф Європол створив OSINT-групу

Генеральний прокурор України Андрій Костін подякував Європолу за створення оперативної групи для підтримки розслідування воєнних злочинів в Україні, яка допомагатиме з розвідкою за відкритими джерелами (OSINT).

Про це Костін написав у Twitter (X), повідомляє ЗМІ.

За словами генпрокурора, створення OSINT-групи є "ще однією важливою віхою" у співпраці України та Агентства Європейського Союзу зі співробітництва правоохоронних органів.

"Аналітична підтримка Європолу є величезним внеском у мережу всеосяжної відповідальності за міжнародні злочини росії. Дякуємо, що стоїте з нами на передовій правосуддя", – додав він.

Про створення оперативної групи для сприяння розслідуванням злочинів росії в Україні Європол оголосив 21 листопада.

Ця група має на меті допомогти виявити підозрюваних та їхню причетність до воєнних злочинів, злочинів проти людяності та злочинів геноциду, скоєних в Україні, за допомогою збору та аналізу розвідувальних даних з відкритих джерел.

До групи долучились 14 країн: Бельгія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Литва, Нідерланди, Португалія, Словацька Республіка, Словенія, Іспанія, Норвегія, Велика Британія, Сполучені Штати Америки.

Минулого місяця Європол офіційно долучилась до спільної слідчої групи з розслідування міжнародних злочинів, скоєних в Україні.


За матеріалами: Новини сьогодні
23-11-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1554

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]