Головна » 2024 » Червень » 30 » До відправлення військових із кндр на допомогу росії яке відношення має Китай - пояснив експерт

До відправлення військових із кндр на допомогу росії яке відношення має Китай - пояснив експерт

Відправлення інженерних підрозділів з Північної Кореї на окуповану територію України може бути тестовим варіантом того, як це можна робити.

Якість артилерійських снарядів, які кндр постачала росії, на 30-40% виявилася браком. Так точно і про високу кваліфікацію північнокорейських військових говорити не доводиться. Про це сказав експерт із міжнародної безпеки фонду “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва Тарас Жовтенко.

“Чи можуть бути корисні північнокорейські військові в контексті зміцнення або посилення потенціалу збройних сил російської федерації — це велике питання. Коли тільки починалася історія з поставками боєприпасів Північною Кореєю, насамперед це були артилерійські снаряди до ствольної артилерії та постріли до реактивної системи залпового вогню, виявилося, що, як мінімум 30-40% тієї продукції, яку надала російській федерації Північна Корея, — це відвертий брак. Є велике питання в плані кваліфікації північнокорейських військових: що вони дійсно можуть запропонувати збройним силам російської федерації?” — зазначив Жовтенко.

На його думку, не те щоб російські солдати відзначалися підготовкою і професіоналізмом, але до північнокорейських військовослужбовців набагато більше запитань, ніж відповідей.

Ми їх ніде не бачили в бойовому застосуванні. І, відповідно, як справлятимуться ці інженерні підрозділи, які має намір відправити Північна Корея на допомогу російським окупантам на український Донбас, — це нібито велике питання”, — пояснив експерт.

На його думку, якщо російська армія отримає хоча б якесь мінімальне посилення або бонуси від північнокорейських військових, то історія матиме розвиток.

“Якщо жодного позитиву російським окупантам не буде, то шукатимуть інше застосування людського ресурсу, насамперед північнокорейського”, — додав він.

Жовтенко також проаналізував, як до відправки північнокорейських військових до росії поставиться Китай.

“Оскільки кім чен ин — це людина, максимально залежна від Сі Цзіньпіна, від китайського керівництва і те, що він робить, — це, зокрема, продовження китайської стратегії, Пекін продовжує грати у свою геополітичну гру. І в той час, коли у нього немає прямої відповіді, західні санкції, насамперед спрямовані зараз на китайські банки та фінансову систему, симетрично Китай відповісти не може.

Те, що робить союзник Сі Цзіньпіна кім чен ин стосовно російської федерації, путінського режиму, — це послання Пекіна до Брюсселя і Вашингтона, що ось, мовляв, ви притиснули наші банки, ми не можемо безпосередньо відповісти вам тим самим і якось вберегти себе від розвитку цієї історії, дивіться, що може зробити наш союзник, ще більше підливаючи оливи у вогонь в російську активну війну проти України, відповідно, давайте якось домовлятися десь між політикою, економікою і фінансами для того, щоб вийти на якийсь спільний інтерес.

Ми повинні розуміти, що рішення, які ухвалюються в Пхеньяні, — це не стільки рішення особисто кім чен ина, скільки, зокрема, вплив його старшого китайського брата”, — розповів експерт.

Нагадаємо, Північна Корея може направити на окуповані росією території України війська, повідомляє південнокорейський телеканал ТV Chosun (“Чосон”). кндр давно постачає москві боєприпаси, але про відправлення військових інформація з’явилася вперше.


За матеріалами: Новини сьогодні
30-06-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1224

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]