Головна » 2024 » Квітень » 25 » Фільм про путіна допоміг зняти штучний інтелект - інтим із кабаєвою та брудні підгузки

Фільм про путіна допоміг зняти штучний інтелект - інтим із кабаєвою та брудні підгузки

На 26 вересня призначено світову прем'єру нового біографічного фільму про російського диктатора.

Польський кінорежисер Патрік Вега, відомий також під псевдонімом Бесаліл, знімає фільм про російського президента. Трилер буде візуалізований штучним інтелектом. Крім того, фільм доповнять кадри, зняті українськими кінематографістами під час російського вторгнення.

На 26 вересня призначено "світову прем'єру" нового біографічного фільму про президента росії володимира путіна з головним персонажем, створеним за допомогою штучного інтелекту, пише The Guardian. Польська студія AIO повідомила, що фільм під назвою "путін" буде показано в 35 країнах, і він описує себе як "близько і особисто пов'язаний з історією кремлівського лідера".

Покажуть у фільмі й особисте життя диктатора. Зокрема, судячи з трейлеру, у стрічці будуть присутні інтимні сцени зі спортсменкою аліною кабаєвою.

"путін", про який вперше було оголошено в травні 2022 року, - це англомовний дебют польського режисера Бесаліля, відповідального за низку вітчизняних касових хітів, що характеризуються жахливим насильством і блискучими виробничими достоїнствами, включно з "Пітбулем", "Жінками мафії" і "Ботокс". Режисер повідомив, що створив власну технологію штучного інтелекту для створення кіноверсії путіна.

Запросити путіна в студію для 20 000 кадрів було неможливо, а доступні в Інтернеті архівні матеріали не давали змоги підготувати модель діпфейка у високій роздільній здатності, придатну для кінематографічного використання. У результаті, після майже двох років розробки, ми створили нашу новаторську технологію на основі штучного інтелекту, яка дає нам змогу створювати кінематографічних персонажів, не покладаючись на реальну людську модель, - розповів Патрік.

Під первісною назвою The Vor in Law, що є посиланням на термін російської мафії, схожий на "хрещеного батька", фільм пояснює зв'язки путіна з організованою злочинністю під час його посади мером Санкт-Петербурга і його підходом до політики як у росії, так і на міжнародній арені. Бесаліль назвав фільм художнім протестом проти "російського диктатора і війни в Україні" і стверджував, що як польський режисер він ідеально підходить для його створення.

Патрік Вега займається пошуком акторів і, кажуть, у ролі путіна бачить американського актора. Якого саме, - тримається в таємниці.

Фільм також включає в себе кадри, зняті українськими кінематографістами під час російського вторгнення. У трейлері фільму є кадри, на яких путін у брудному підгузку бере участь у бойових мистецтвах і протистоїть Борису Єльцину.

путін - це не просто фільм. Це відповідь на глобальне прагнення зрозуміти мотиви і дії однієї з найбільш суперечливих фігур сучасної політики. Місія моєї постановки - надати глядачам "посібник користувача" для путіна, покликаний полегшити страх і невпевненість, які домінують у сьогоднішньому світі, - додав Вега.


За матеріалами: Новини сьогодні
25-04-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1506

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]