Головна » 2023 » Травень » 23 » Ганна Маляр пояснила події в Бєлгородській області - "внутрішня російська криза"

Ганна Маляр пояснила події в Бєлгородській області - "внутрішня російська криза"

Ганна Маляр зазначила, що невдоволення серед деяких росіян зріло дуже давно.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр прокоментувала нещодавні події в Бєлгородській області.

Вона, зазначила, що рано чи пізно це мало відбутись, а невдоволення серед деяких росіян зріло дуже давно.

"Це внутрішня російська криза, яка була передбачувана в цій ситуації, і це свідомі патріоти росії, які хочуть змінити політичний режим в країні", - пояснила Маляр.

Вона відзначила, що ще до війни було очевидно, що путін приділяє більше уваги мілітаризації держави, ніж її розвитку.

"Попри те, що в них є ресурс розвиватися, зараз ведеться така страшна війна з Україною. Частина росіян, незалежно від результатів опитувань, які намагаються показати їх підтримку, насправді розуміють, що ці події залишать травму ще на багато десятиліть, і вони відчуватимуть відповідальність за це. Більшість з них відчуває за це ганьбу і розуміють, що цей режим треба змінювати. І власне, це критична маса, вона просто назбиралась саме зараз. Це не те, що виникло раптом", - сказала заступниця міністра оборони України.

Вона пояснила, як російським добровольцям з легіону "Свобода росії" вдалось здійснити операцію так, що їх плани не були завчасно викриті.

"російська влада сьогодні повністю зайнята війною в Україні. Вони просто не бачать, що відбувається в їхній державі. Не розуміють, що в росії ризиків політичної кризи набагато більше, тому що держава багатонаціональна, дуже багато суб'єктів федерації, які не вдоволені ситуацію, що відбувається", - додала Маляр.

Ситуація в Бєлгородській області

Під час вчорашнього прориву у Грайворонський район Бєлгородської області рф було ліквідовано 2 російських військових, ще чотирьох - поранено. В Бєлгородській області ввели режим контртерористичної операції.

Розвідка Великобританії припустила, яким чином росія може використати ситуацію у Бєлгородській області. Зокрема, російська влада може використати прорив партизан у Бєлгородську область з метою підтримки наративу про те, що нібито росія є жертвою у війні.


За матеріалами: Новини сьогодні
23-05-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1206

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]