Головна » 2024 » Січень » 15 » Готується до збройного конфлікту з рф армія Німеччини – ЗМІ

Готується до збройного конфлікту з рф армія Німеччини – ЗМІ

Секретний сценарій бундесверу "Оборона Альянсу 2025" починається в лютому 2024 року. росія запускає чергову хвилю мобілізації та призиває в армію ще 200 тисяч військовослужбовців.

Потім кремль починає весняний наступ – спираючись на слабку підтримку Заходу в напрямку Києва, який до червня 2024 року досягає великих успіхів і поступово відтісняє українську армію назад.

Згідно зі сценарієм, у липні починається спочатку прихована, а потім дедалі відкритіша атака росії на Захід. "Важкі кібератаки та інші форми гібридної війни, здебільшого в країнах Балтії, призводять до все нових і нових криз. росія починає підбурювати етнічні російські меншини в Естонії, Латвії та Литві", – йдеться в документі.

Відбуваються сутички, які, згідно зі сценарієм, росія використає як привід для початку великомасштабних маневрів "Захід 2024" за участю 50 тисяч солдатів на заході рф та в білорусі з вересня.

Однак, як і 2021 року, росія використає свій передбачуваний маневр у білорусі для масованого розгортання військ – на кордоні з Польщею та Литвою.

Згідно із секретним документом Бундесверу, це може призвести до ескалації. У жовтні росія перекидає війська і ракети середньої дальності в Калінінград і ще більше озброює свій ексклав пропагандистською брехнею про неминучий напад НАТО. Таємна мета кремля: захоплення Сувалкського коридору – вузького польсько-литовського коридору між білоруссю і Калінінградом.

Згідно зі сценарієм, з грудня 2024 року в районі Сувалкського коридору почнеться штучно спровокований “прикордонний конфлікт” і “заворушення з численними жертвами”. У той самий момент, коли США можуть на кілька тижнів залишитися без лідера після можливого переобрання Джо Байдена, росія в сценарії навчань Бундесверу повторює вторгнення 2014 року в східну Україну на території НАТО.

Незабаром після цього відбудеться надзвичайне засідання Ради Безпеки ООН, на якому росія звинуватить Захід у підготовці атак проти рф.

Згідно зі сценарієм навчань, у січні 2025 року відбудеться спеціальне засідання Ради НАТО, на якому Польща і країни Балтії заявлять про зростаючу загрозу з боку росії.

Сценарій на 2025 рік

росія знову пропагандистськи переверне справжню ситуацію із загрозою і в березні 2025 року введе додаткові війська в країни Балтії та білорусь. Тільки в білорусі кремль розмістив би дві бронетанкові дивізії, механізовану піхотну дивізію і штаб дивізії – загалом понад 70 тисяч солдатів.

У травні 2025 року, згідно зі сценарієм Бундесверу, НАТО ухвалює рішення про "заходи надійного стримування", щоб запобігти російському нападу на Сувалкський коридор з боку білорусі та Калінінграда. У "день Х", згідно із секретним документом Бундесверу, головнокомандувач НАТО віддає наказ про перекидання на східний фланг 300 тисяч солдатів, зокрема 30 тисяч солдатів Німеччини.


За матеріалами: Новини сьогодні
15-01-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1589

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]