Як Україна може отримати базу НАТО розповіли у Раді
Першочерговим завданням нового міністра оборони Резнікова буде поглиблення відносин зі США і створення бази НАТО на території нашої країни.
Про це розповів народний депутат від партії Слуга народу Олег Дунда. "Якщо ми це виконаємо, ми убезпечимо насамперед себе від агресії РФ", – підкреслив він.
За словами Дунди, практично упродовж усіх років незалежності України її головним стратегічним партнером є США. Зокрема, з цією країною було підписано низку угод про співпрацю.
Як вважає нардеп, Резніков на чолі Міноборони має працювати над поглибленням співпраці, виробництвом нових видів озброєння, але найголовніше – над створенням в Україні військової бази НАТО. Він додав, що це цілком можливо зробити без членства в Альянсі, як це було зроблено в Катарі (ця країна хоче вступити в НАТО і має велику американську військову базу).
"Завдання Резнікова – затягнути Сполучені Штати в тіснішу співпрацю з Україною і створити хоча б одну військову базу НАТО в Україні", – підкреслив Дунда. За його оцінками, термін, який має міністр на виконання цього завдання– «щонайменше півроку».
"Ми можемо назвати базу як завгодно – "центр розвідки", "центр перекваліфікації" тощо, але якщо там буде, умовно, 200-300 солдатів НАТО, цього вже буде більш ніж достатньо, щоб убезпечити себе від агресії з боку РФ", – впевнений нардеп.