Головна » 2015 » Березень » 27 » Як вибрати смартфон: практичні поради

Як вибрати смартфон: практичні поради

У процесі вибору смартфона має важливість певна сукупність технічних, програмних і дизайнерських характеристик, оцінка яких дозволить вибрати найоптимальніший пристрій, який задовольняє вимогам. При цьому через різноманітність моделей даних мобільних апаратів, процес вибору може виявитися по-справжньому важким. У той же час, якщо ви зробили вибір, але не знаєте, де можна вигідно купити смартфон, тоді не впадайте у відчай. Адже, приміром, перейшовши за посиланням euro-technika.com.ua ви можете вигідно купити сучасний смартфон у онлайн-магазині Eurotechnika.

Спочатку - варто визначити тип операційної сист еми, який буде виходити з особистих вимог покупця. При цьому на ринку фактично представлено три операційних системи. Це - Windows Phone, iOS, Android. Апарати, я к і працюють під їх ні м управлінням, мають подібні функції, однак принцип їхньо ї організації є різним. Якщо покупець бажає придбати смартфон для того, щоб користуватися інтернетом і мультимедійними функціями, то свій вибір варто зупинити на платформі Windows Phone. Якщо смартфон вибирається для виконання спеціалізованих функцій в режимі багатозадачності, то слід зупинитися на системах Android або iOS.

Варто зазначити, що базовий функціонал, наприклад, наявність якісного аудіо плеєра, галереї мультимедійних матеріалів, камери, радіо, а також модулів Wi-Fi, передбачені в кожному сучасному смартфоні, незалежно від операційної системи. Тому при виборі пристрою, варто враховувати технічні характеристики, а також якість роботи дисплея. Кількість ядер процесора, розмір оперативної та фізичної пам'яті, а також її розширення за рахунок карт microSD - все це має важливість для смартфонів Android. У пристроях Apple iOS і WP дані показники фіксовані.


За матеріалами: Новини сьогодні
27.03.2015
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1756

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]