Головна » 2012 » Вересень » 10 » Японці знайомилися з інвестиційними можливостями Закарпаття

Японці знайомилися з інвестиційними можливостями Закарпаття

Здійснюючи турне по ряду європейських країн, група викладачів і студентів Токійського університету (Японія) на чолі з професором економіки Фуджіо Мітсуока минулої п’ятниці відвідали Ужгород. Їх цікавили умови розвитку підприємництва і зокрема самопочуття інвесторів у краї, який безпосередньо межує з регіонами країн Європейського Союзу.

Гості з країни ранішнього Сонця побували в обласній раді, де мали зустріч з спеціалістами виконавчого апарату та управлінь ОДА.
З розвитком інвестиційної діяльності у різних галузях економіки, правовими аспектами захисту іноземних інвестицій, станом міжрегіональної та транскордонної співпраці їх ознайомили начальник управління інвестиційної діяльності та зовнішньоекономічних зв’язків Василь Цап, радник голови обласної ради Іван Діус, заступник директора Закарпатського інвестиційного агентства Наталія Феєр.
Японські гості також мали зустріч зі студентами та викладачами економічного факультету УжНУ, побували на підприємстві ТОВ «Ядзакі Україна», яке є найбільшою прямою інвестицією японського капіталу в Україні.

За матеріалами: Новини сьогодні
10-09-2012
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 12149

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]