Головна » 2022 » Серпень » 19 » Хлібзавод збудують на Львівщині

Хлібзавод збудують на Львівщині

хлібзавод

На території Оброшинської громади біля Львова збудують великий хлібзавод на 1000 робочих місць. Інвестор зі сходу України завершує отримання дозволів та погоджень і планує розпочати будівництво найближчим часом.

Про заплановане будівництво хлібзаводу 17 серпня повідомили у Львівській ОВА. Інвестор, який раніше мав мережу на сході України, через війну змушений перенести свій бізнес на Львівщину.

"Будівництво нового заводу хлібобулочних виробів на території Львівського району невдовзі розпочнеться. Мережа заводів та точок продажу в основному була зосереджена на сході України (Харків та Київ). Попередньо на заводі працюватиме приблизно 1000 людей", – розповів керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Степан Куйбіда уточнив, що завод планують збудувати на території Оброшинської громади. Зараз завершується процес виготовлення документації на землю, погодження проектно-кошторисної документації на будівництво. Роботи планують розпочати найближчим часом. Наразі в ЛОВА не розголошують назву компанії, яка збудує новий хлібзавод, та обсяг інвестицій, пояснюючи, що таким є прохання інвестора.


За матеріалами: Новини сьогодні
19-08-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1691

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]