Головна » 2012 » Серпень » 9 » «Колочавське відлуння Тереблянської долини» на Закарпатті

«Колочавське відлуння Тереблянської долини» на Закарпатті


5 серпня в Колочаві відбувся українсько-чеський фестиваль «Колочавське відлуння Тереблянської долини» присвячений вшануванню історичної постаті видатного чесько-колочавського письменника Івана Ольбрахта, який став доброю традицією двох країн з 1997 року.
Цьогоріч віддати шану І. Ольбрахту, письменнику, який відкрив Колочаву Європі, приїхала велика делегація чеських гостей, серед яких, помічники консула Чехії в Україні, сенатори чеського сейму, мери міст, туристи.

Офіційне відкриття фестивалю в Колочаві відбулося на імпровізованій сцені біля загальноосвітньої школи, де стараннями колективу школи та ініціатора фестивалю Наталії Тумарець функціонує музей чеського співця карпатських верховин. Варто зазначити, що нещодавно завідувач музею Н. Тумарець отримала високу відзнаку від міністерства закордонних справ Чехії за великі заслуги в популяризації доброго імені Чеської Республіки на Закарпатті.

Зі словами щирої вдячності до колочавців звернувся Ян Фарський – мер міста Семіли Чеської Республіки, міста в якому народився Іван Ольбрахт. Мер Семіл відзначив колосальну працю працівників школи із збереження пам’яті про свого земляка.

Головною подією свята стало підписання договору про співпрацю в галузі культури, туристично-рекреаційної діяльності між Колочавою та м. Семіли. Почесну місію підписання договору виконали мер міста Ян Фарський та в.п. сільського голови с. Колочава Тетяна Михайлівна Дербак.Співпраця між населеними пунктами дасть змогу поглибити взаємовідносини в різноманітних сферах діяльності двох дружніх громад.

Окрасою свята стали виступи колективів  Міжгірщини, за організації відділу культури району,а також музичних колективів з Хустщини, зокрема Золотарева -«Зелена папороть» та Н.Селища, яке представляв відомий  в Європі гурт « Гудаки».

За матеріалами: Новини сьогодні
09-08-2012
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11935

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]