Головна » 2024 » Травень » 31 » Кордон білорусі та Польщі намагалися прорвати сотні мігрантів

Кордон білорусі та Польщі намагалися прорвати сотні мігрантів

За останні дві доби понад 300 нелегальних мігрантів намагалися незаконно перетнути польсько-білоруський кордон – у результаті агресивних дій нелегалів двоє польських військовослужбовців госпіталізовані. Про це у своїй заяві повідомив старший прапорщик Прикордонної служби Міхал Бура, повідомляє RMF FM.

На підляській ділянці польсько-білоруського кордону 307 осіб намагалися незаконно перетнути кордон. Ще троє спробували зробити це на ділянці надбужанського відділу Прикордонної служби.

Агресивно налаштовані іноземці за технічним бар’єром кілька разів атакували польських охоронців кордону, зазначив Бура. У результаті їхніх дій двоє солдатів отримали поранення і були доставлені до лікарні.

Cпівробітники Прикордонної служби Польщі надали медичну допомогу 4 іноземцям, а також затримали ще 4 так званих “кур’єрів”, які допомагали нелегалам.

За даними підляського відділу Прикордонної служби, з початку травня було зафіксовано понад 6 тисяч спроб незаконного перетину кордону, тоді як у квітні таких спроб було понад 5 300.


За матеріалами: Новини сьогодні
31-05-2024
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1525

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]