Головна » 2021 » Вересень » 25 » Криптоактиви Китай оголосив поза законом і заборонив всі транзакції з ними

Криптоактиви Китай оголосив поза законом і заборонив всі транзакції з ними

китай криптоактив

Народний банк Китаю (НБК) вчора, 24 вересня, оголосив незаконними всі криптовалютні операції, пише Bloomberg із посиланням на повідомлення китайського центробанку. Регулятор назвав будь-яку діяльність з криптовалютами нелегальними і пообіцяв придушити крипторинок.

Поза законом оголошені всі криптовалюти, включаючи біткоіни і ether, - це не фіатні, тобто не забезпечені активи, і тому не можуть обертатися на ринку. Всі послуги з трейдингу, випуску токенів і деривативів для віртуальних валют суворо заборонені. Іноземні криптобіржі, що надають послуги на території КНР, також виходять за межі закону, підкреслили в НБК.

"Банкам і небанківським постачальникам платіжних послуг не дозволяється пропонувати послуги, пов'язані з віртуальними активами", – постановив регулятор.

Відзначимо, що таким чином Піднебесна продовжує посилювати атаку на криптовалюти, усуваючи конкурентів цифрового юаня, який, за задумом влади, прийде на зміну паперовим грошам.

Після виходу нових вказівок НБК, котирування біткоіна впали на 4,5% – до 42 500 доларів, а падіння інших криптоактивів, у тому числі ether, наблизилося до 7%.


За матеріалами: Новини сьогодні
25-09-2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1398

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]