Головна » 2024 » Червень » 12 » Знайшли викрадених українських дітей на російському сайті з усиновлення

Знайшли викрадених українських дітей на російському сайті з усиновлення

росія вносить дані викрадених українських дітей на місцеві сайти з усиновлення. Про це пише британська газета Financial Times з посиланням на власне розслідування.

Журналісти дізналися, що на усиновлення місцевій владі передали дітей, викрадених та вивезених до росії у перші місяці кремлівського вторгнення у 2022 році.

Під час розслідування видання використовувало інструменти розпізнавання зображень та загальнодоступні записи, а також інтерв'ю з українськими чиновниками та родичами дітей. Так, аналітики FT ідентифікували та виявили чотирьох українських дітей на пов'язаному з російським урядом сайті усиновлення usynovite.ru.

Висновки доповнюють все більшу кількість доказів, які вказують на те, що рф вчинила воєнні злочини та злочини проти людяності.

Одна дитина вже отримала нове російське ім'я та вік, які відрізняються від даних у документах, виданих українським урядом, а ще одній дитині дали російську версію українського імені. У жодної дитини немає згадок про українське походження.

Дітей викрали з державних будинків опіки та розлучили з опікунами та родичами в містах на півдні та сході України, які потрапили під контроль російської армії у 2022 році. Дітям тоді було від 8 до 15 років.

Діти, яких розшукало FT та чиї особи підтвердила українська влада та їхні родичі, опинилися у Тульській області під москвою та в Оренбурзькій області поблизу казахського кордону. Одну дитину вивезли до тимчасово окупованого Криму.

Раніше голова Національної поліції Іван Вигівський провів у Берліні зустріч з президентом Федерального відомства кримінальної поліції Німеччини Гольгером Мюнхом. У співпраці з німецькими колегами українські правоохоронці змогли встановити 161 викрадену росією українську дитину на території ФРН.

А на другому пленарному засіданні Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, викрадених та незаконно депортованих російськими загарбниками, Київ представив конкретні проєкти щодо роботи над їх поверненням та реінтеграцією.


За матеріалами: Новини сьогодні
12-06-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1507

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]