Головна » 2022 » May » 14 » Лише один евакуаційний потяг залишить курсувати "Укрзалізниця"

Лише один евакуаційний потяг залишить курсувати "Укрзалізниця"

укрзалізниця

"Укрзалізниця" припиняє курсування евакуаційних поїздів через істотне зменшення попиту на рейси. Компанія залишить один рейс з Покровська Донецької області. Про це заявив глава УЗ Олександр Камишин під час брифінгу.

"Залізниця продовжує працювати за графіком. Ми закінчуємо евакуаційну програму. Ми продовжуємо її тільки в напрямку з Донбасу. У нас на вчора – тільки один евакуаційний поїзд. І все більше людей користується нормальним регулярним сервісом "Укрзалізниці", – заявив він.

Відомо, що за 12 травня компанія перевезла 30 тисяч пасажирів і тільки 177 з них – евакуаційними поїздами. Евакуаційний рейс планують залишити там, де він потрібен.

"Ми його зараз робимо з Покровськом і будемо робити до тих пір, поки це буде потрібно. Все менше і менше людей користується ним, але це люди, у яких обмежена мобільність і залізниця - єдиний спосіб виїхати", – додав Камишин.

Нагадаємо, через постійні бої з російськими окупантами біля Гуляйполя Запорізької області жителів міста просять евакуюватися в спокійніші населені пункти.


За матеріалами: Новини сьогодні
14-05-2022
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1147

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]