Головна » 2023 » Квітень » 17 » Першим у світі пройшов по канату через Дунай без страховки літній акробат з Угорщини. ВІДЕО

Першим у світі пройшов по канату через Дунай без страховки літній акробат з Угорщини. ВІДЕО

Ласло Сімет-молодший зізнався, що сильно хвлювався, але через погоду.

Всесвітньо відомий угорський акробат Ласло Сімет-молодший 15 квітня перетнув Дунай на натягнутому канаті без страховки. Свій смертельний перфоманс він приурочив до 150-річчя з дня заснування Будапешта та Всесвітнього дня цирку.

За інформацією видання Index, акробат пройшов по дротяному канату діаметром 22 міліметри з одного берега Дунаю на інший майже 300 метрів на висоті 40 метрів. Сімету-молодшому знадобилося приблизно 20 хвилин, при цьому не було ніякої страховки. За його словами, він дуже сильно хвилювався через погоду, бо обіцяли дощ

"Вистава, яка є окрасою церемонії відкриття 10-ї міжнародної театральної олімпіади, є безпрецедентним досягненням, оскільки жоден акробат ще не перетинав Дунай по канату", – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що 63-річний акробат навчився ремеслу у батька - Ласло Сімета-старшого. Сімет-молодший виступав по всьому світу, зокрема в Cirque du Soleil, та є кавалером Лицарського хреста угорського ордена "За заслуги".

Прохід по канату через Сену в Парижі

18 вересня 2021 року 27-річний канатоходець Натан Полін подолав 600 метрів у повітрі від Ейфелевої вежі до іншого берега річки Сени. Трос був натягнутий на висоті 70 метрів над землею. Акробат навіть сідав та лежав у повітрі.

За словами Поліна, для його подвигу знадобилися чотири роки практики, не кажучи вже про подолання дитячого страху висоти.


За матеріалами: Новини сьогодні
17-04-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1275

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]