Головна » 2018 » Січень » 31 » Мають можливість відкрити власний бізнес у сфері туризму учасники АТО

Мають можливість відкрити власний бізнес у сфері туризму учасники АТО

У четвер, 1 лютого, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція, головною темою якої стане «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в Україні»

Із журналістами зустрінуться:

Федір Шандор, професор УжНУ;

Ольга Костянець, представник ГО «Наше рідне Закарпаття»;

Василь Братасюк, майбутній слухач курсів,учасник бойових дій в зоні АТО.

Професійна перепідготовка на цивільні спеціальності, психологічна реабілітація демобілізованих військовослужбовців – таку мету ставить перед собою спільний Україно-Норвезький міжнародний проект на Закарпатті.

Особливість Закарпатського регіону – перспектива розвитку туристичної галузі, тому у нашому краї обрано напрям «Менеджмент туристичної та готельно-ресторанної сфери».

У рамках реалізації проекту його учасники отримають не тільки теоретичну підготовку у виші, а й перспективу відкриття власного бізнесу.

До участі запрошуються військовослужбовці Збройних Сил України, МВС, СБУ, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, ДСНС. Також учасниками проекту можуть бути військовослужбовці, що підлягають звільненню у поточному році. Участь в проекті можуть брати дорослі члени сімей означених категорій військовослужбовців.

Партнери проекту «Україна – Норвегія» в Закарпатті» – Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Фонд Соціальної Адаптації» (м. Київ) та громадська організації «Наше рідне Закарпаття». Виконавці основної частини проекту – Ужгородський Національний університет і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями.

Захід відбудеться у приміщенні Ужгородського прес-клубу за адресою:

м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4

Початок о 13.00


За матеріалами: Новини сьогодні
31-01-2018
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1601

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]