Головна » 2021 » Грудень » 2 » Майже в чотири рази може злетіти тариф на газ для частини населення

Майже в чотири рази може злетіти тариф на газ для частини населення

газ

З 1 грудня деякі споживачі можуть бути переведені на газовий тариф вище 30 грн за куб.м, якщо Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), не затвердить автоматичне переведення клієнтів в "Газопостачальну компанію "Нафтогаз України".

На сайті компанії зазначається, що ДК "Нафтогаз України" звернулася до НКРЕКП щодо підключення всіх побутових клієнтів "постачальника останньої надії" на умовах базової річної пропозиції. Це дозволить клієнтам отримувати газ протягом усього опалювального сезону за ціною природного газу - 7,96 грн/куб.м (з ПДВ, без вартості розподілу/доставки).

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" очікує позитивного рішення регулятора щодо створення стійких умов для споживачів природного газу.

Повідомляється, що у разі відсутності підтримки з боку НКРЕКП з 1 грудня 2021 року постачальник "останньої надії" зобов'язаний здійснювати постачання газу всім своїм споживачам за ціною, розрахованою за формулою, яка наведена в пункті 24 Порядку проведення конкурсу з визначення постачальника "останньої надії".

"У такому випадку ціна на газ буде змінюватися щодня і може скласти більше ніж 30 грн за куб.м", - зазначили в компанії.


За матеріалами: Новини сьогодні
ТОП:
02-12-2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1500

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]