Головна » 2023 » Червень » 9 » Міфічне місто виявлено у Північному морі

Міфічне місто виявлено у Північному морі

Фото: Justus Lemm/Johannes Gutenberg University Mainz

Команда археологів під керівництвом Майнцького університету (Німеччина) виявила в Північному морі місто Рунгхольт, яке раніше вважалося легендою. Дослідження опубліковано на сайті університету.

Рунгхольт - середньовічне портове місто, яке знаходилося на території сучасної Німеччини (тоді Північна Фризія, датське герцогство Шлезвіг). Згідно з легендою, місто було затоплено Північним морем за одну різдвяну ніч після шторму – це була плата за гріхи мешканців міста. Серед народу також ходила чутка про те, що з-під води чути церковний дзвін.

Вчені намагалися знайти це поселення, проте не могли і вважали його за простий міф. Однак у ході останніх досліджень історики та археологи почали знаходити документи, що підтверджують існування Рунгхольту. Як виявилось, у місті було близько 500 будинків, а чисельність населення становила близько 3000 осіб.

В останньому дослідженні археологи повідомили про те, що знайшли останки міста у Ваттовому морі (приливна зона у південно-східній частині Північного моря). Щоб виявити місто, дослідники використовували різні сучасні методи геофізичної візуалізації, такі як магнітна градіометрія, електромагнітна індукція та сейсміка.

Автори виявили приблизно 1,9 кілометра середньовічних курганів навколо острова, нині відомого як Зюдфолл після складання карти місцевості за допомогою геофізичної зйомки. Знахідки включали гавань, фундамент великої церкви та дренажні системи.


За матеріалами: Новини сьогодні
09-06-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1496

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]