Головна » 2024 » Травень » 2 » Місцеві вибори, які можуть стати випробуванням для лідерства Сунака, у Британії проходять - Bloomberg

Місцеві вибори, які можуть стати випробуванням для лідерства Сунака, у Британії проходять - Bloomberg

Керівна Консервативна парія вже кілька місяців відстає від опозиційної Лейбористської, згідно з опитуваннями.

У Великій Британії в четвер, 2 травня, проходять місцеві вибори, які можуть поставити прем'єр-міністра Ріші Сунака в небезпечне становище, якщо керівні консерватори "зазнають значних втрат", повідомляє Bloomberg.

Тисячі політиків змагаються за понад 2 500 місць у місцевих радах, 25 місць у Лондонській асамблеї та десять посад мерів. Виборці можуть проголосувати з 7 ранку до 22.00 за місцевим часом. Очікується, що результати почнуть надходити вранці у п'ятницю, 3 травня. Підрахунок голосів у деяких регіонах триватиме до неділі, 5 травня.

Керівна Консервативна парія вже кілька місяців значно відстає від опозиційної Лейбористської партії Кіра Стармера в загальнонаціональних опитуваннях. Деякі аналітики прогнозують, що партія Сунака може втратити понад 400 з 900 місць у місцевих радах, які вона контролює. Але моральний дух партії і те, чи намагатимуться внутрішні недоброзичливці Сунака усунути його з посади, може залежати від долі лише двох кандидатів: мерів Тіс-Веллі і Вест-Мідлендса Бена Хоухена та Енді Стріта.

За останні роки консерватори з великими перепадами програли лейбористам і ліберальним демократам низку довиборів.

Лейбористи прагнуть здобути перемогу на ключових полях битв у Мідленді та на півночі Англії, що може також слугувати передвісником того, що буде на загальних виборах, які Сунак має провести протягом дев'яти місяців.

Раніше повідомлялося, що цього року можуть “співпасти” вибори президента США та загальні вибори у Британії, які проходитимуть на бурхливому міжнародному тлі.

Офіційні особи у Вашингтоні та Лондоні занепокоєні тим, що росія або інші супротивники отримають можливість для ворожих дій в інших частинах світу, якщо обидві країни будуть зайняті потенційною передачею влади новим адміністраціям.


За матеріалами: Новини сьогодні
02-05-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1347

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]