Головна » 2021 » Жовтень » 23 » Міжнародний конкурс виграла вітчизняна ферма

Міжнародний конкурс виграла вітчизняна ферма

ферма як бджола

Виробничий кооператив "Як бджола", розташований у селі Боложинів Буського району Львівської області, нещодавно виграв щорічний міжнародний конкурс "Екологічно дружній фермер балтійського регіону" (Baltic Sea Farmer).

“Ми виграли, і ця перемога для нас дуже важлива. Передусім, це зобов’язує нас бути ще кращими та свідчить про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. Сільське господарство повинне розвиватися з урахуванням не тільки економічних показників, зокрема урожайності та прибутку, але й екологічних аспектів та викликів, перед якими постало людство, – зазначається у повідомленні компанії. – Тому ми маємо сертифікат "Органік Стандарт" і наша продукція здорова та не забруднює навколишнє середовище”.

Нагадаємо, конкурс "Екологічно дружній фермер балтійського регіону" (Baltic Sea Farmer) проводиться щорічно, починаючи з 2009 року. В конкурсі можуть брати участь як органічні, так і конвенційні фермерські господарства. Його мета – популяризація передових практик ведення дружнього до навколишнього середовища сільського господарства. Відновлення родючості ґрунтів, водний менеджмент та управління поживними речовинами – це ті складові, які враховуються міжнародним журі під час обрання головного переможця з-поміж національних.


За матеріалами: Новини сьогодні
ТОП:
23-10-2021
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1503

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]