Головна » 2023 » Липень » 13 » Може отримати премію "Еммі" інтерв'ю Леттермана із Зеленським

Може отримати премію "Еммі" інтерв'ю Леттермана із Зеленським

Спецвипуск Netflix, в якому брав участь президент України, потрапив у номінацію на престижну нагороду.

Інтерв'ю президента України Володимира Зеленського, яке він дав Девіду Леттерману для спецвипуску шоу "Мій наступний гість не потребує представлення", може отримати престижну премію "Еммі". Його записували у київському метро, у жовтні 2022 року.

Як повідомляє Billboard, в номінації на премію за "Видатний документальний серіал або спецвипуск", інтерв'ю Зеленського" побореться " за перемогу з чотирма іншими проектами.

Так, на премію "Еммі" також висунули спецвипуск документального шоу "світло, яке ми несемо" з Мішель Обамою і Опрою Вінфрі, проект "Куштуйте націю з Падмою Лакшмі". Крім цього, до номінації потрапили спецвипуск Стенлі Туччі "У пошуках Італії", а також документальний телесеріал з коміком Камал Беллом "Поєднуючи тіні Америки".

Хто ж отримає "Еммі" в даній номінації - стане відомо вже скоро, 18 вересня. У цей день відбудеться 75-а церемонія нагородження престижною премією.

Інтерв'ю Зеленського Леттерману

Під час спецвипуску Netflix "Мій наступний гість не потребує представлення", який був знятий в київському метро, Леттерман обговорив із Зеленським чимало цікавих тим. Так, президент розповідав, про що він мріє. Зеленський чесно зізнався, що після перемоги він хоче відправитися на море і пити пиво.


Також президент Зеленський поділився думкою про те, чи продовжиться війна в Україні після смерті путіна. Крім цього, президент буквально "підірвав" мережу анекдотом про росію.


За матеріалами: Новини сьогодні
13-07-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1463

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]