Головна » 2015 » Червень » 9 » На Кубку України з мотокросу хустяни стали найкращими

На Кубку України з мотокросу хустяни стали найкращими

Спортсмени зі всієї України з`їхалися 7 червня в с. Голубине Свалявського району, щоб поборотися за Кубок України (Західний регіон) з мотоциклетного спорту (1 Етап).

Понад 90 гонщиків змагалися за звання найспритніших на трасі, яка включала в себе елементи різного рівня складності: стрімкі гірки та безліч трамплінів..

«Спортивні змагання - це не лише можливість проявити свої фізичні здібності, а, в першу чергу, - це боротьба сили духу та характеру учасників, - ділиться з «Голосом Карпат» неодноразовий переможець змагань, хустянин Володимир Кричфалушій. – Сподіваюся, що наш спортивний азарт передався кожному волівальнику, і цей вид спорту буде мати ще більше шанувальників та прихильників здорового та активного способу життя».