Головна » 2016 » Квітень » 19 » На Закарпатті китайці хочуть побудувати сміттєпереробний завод

На Закарпатті китайці хочуть побудувати сміттєпереробний завод

  Представники найбільшої в Китаї компанії, яка спеціалізується на будівництві сміттєпереробних заводів «China Western Power Industrial Co Ltd» у понеділок 18 квітня зустрілися з керівником краю Геннадієм Москалем, щоб обговорити питання утилізації місцевих відходів.

Китайська делегація відвідала Закарпаття, щоб вивчити можливість  інвестувати в будівництво заводу з переробки сміття на електричну та теплову енергію.

–У двадцять першому столітті ми поводимося з відходами, як у середньовіччі, – каже Геннадій Москаль.

– Ми засмічуємо та забруднюємо землю і воду, дошкуляємо своїм сміттям сусіднім країнам. Відходи повторно практично не використовуємо, усе на сміттєзвалищах, які перевантажені.

Сільські полігони взагалі не облаштовані. Ситуація критична ще й з огляду на те, що область приймає мільйони туристів щорічно.

Він також наголосив, у вирішенні проблеми з відходами край може розраховувати тільки на інвестиції, а переробка сміття на альтернативну енергію нині неабияк актуальна. Тож запевнив китайських інвесторів у всебічній підтримці.

«Наші заводи розташовані у всьому світі. Зазвичай ми будуємо об’єкти, застосовуючи ВОТ-модель.

Тобто проектуємо, будуємо, експлуатуємо визначену кількість років, а потім передаємо у комунальну власність.

Інвестиції такого плану ми розглядаємо тепер на Закарпатті», – повідомив віце-президент китайської кампанії Ян Ксяндонг.

За його словами, попереду ще огляд місцевості, зустрічі з фахівцями, розробка генерального плану, фінансової моделі тощо. Після всебічного вивчення ситуації китайська компанія сподівається досягти взаємовигідних домовленостей.
Прес-служба Закарпатської ОДА


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1617

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]