Головна » 2013 » Червень » 3 » На Закарпатті вперше провели змагання з дистанційних кінних пробігів

На Закарпатті вперше провели змагання з дистанційних кінних пробігів

Участь у змаганнях взяли 17 спортсменів з кінноспортивних клубів Ужгорода, Києва, Ялти, с. Зарічне (Крим), смт. Великий Березний. Подивитися на видовищний спортивний захід приїхав і керівник краю Олександр Ледида.

Стартували змагання першого червня. Цього дня спортсмени змагалися на дистанції 40 і 80 км

За результатами, перше місце на дистанції80 км. Посів Нікон Дмитро на коні Пегас (кінноспортивний клуб "Сілін" м. Васильків, Київської обл.). Друге місце  - Григоренко Іван (кінноспортивний клуб "Зарічне", АР Крим) і третє місце виборола Даніла Анна  з м. Ялта (кінноспортивний клуб "Козачий стан", АР Крим).

Щодо переможців на дистанції 40 км, тут місця розподілилися таким чином:

перше місце - Жарко Яна, спортсменка кінноспортивного клубу "Зарічне", АР Крим; друге місце - Мартинюк Артем, клуб "Опушки", АР "Крим"; третє  місце - Григоренко Євгенія, кінноспортивний клуб" Зарічне" АР Крим.

Другого червня спортсмени змагалися на дистанції 20 км. Тут кращим став Ідріс Ідрісов (кінноспортивний клуб "Опушки" АР Крим), друге місце посіла Єзовська Катерина із кінноспортивного клубу "Сілін", м. Васильків, Київська обл. третє - Чжоу Жусі.

Також змагалися коні кінноспортивних клубів "Боржава", КСК "Сівка" м. Ужгород, КК "Роднік" м. Харків, приватні коні, які успішно пройшли дистанції та отримали кваліфікації на дистанцію 20км.

На змаганнях були представлені коні різних порід, серед яких: Арабська, Донська, Кабардинська, Англійська чистокровна, Гуцульска та Французкий сель.

Головним суддею змагань була Щербина Катерина - суддя міжнародної категорії,  їй допомагала досвідчена  команда суддів та суддів-ветеринарів України, – повідомили у прес-центрі ОДА.

За матеріалами: Новини сьогодні