Головна » 2019 » Лютий » 28 » На Закарпатті вже третій день фактично заблоковано проїзд через деякі КПП на держкордоні з Угорщиною. ВІДЕО

На Закарпатті вже третій день фактично заблоковано проїзд через деякі КПП на держкордоні з Угорщиною. ВІДЕО

Вже третій день на Закарпатті фактично заблоковано проїзд через деякі КПП на держкордоні з Угорщиною.

Все через спецоперацію угорських силовиків

Ще сьогодні люди скаржаться, що проїзди через КПП Лужанка-Берегшурань та Косино-Боробаш фактично заблоковані.

Повністю ці КПП не працювали тривалий час у вівторок і це було пояснено угорською стороною проведенням спецоперації по затриманню хабарників.

І дійсно, згодом виявилося, що спецпризначенці після спецоперації на КПП Берегшурань та Боробаш затримали 16-х співробітників прикордонною та митної служб. У Генпрокуратурі Угорщини кажуть, що ці співробітники розробили схеми, за якими отримували незаконні виплати у вигляді хабарів.

Подібну спецоперацію силовики Угорщини вже проводили два роки тому на своїх КПП. Тоді поміняли майже весь особовий склад митників та прикордонників.

І ось зараз нові затримання.

Після проведення спецоперації Угорщина офіційно повідомила, що незручності з перетином кордону були тимчасовими і нормальний проїзд буде відновлено. Однак цього не сталося. Станом на сьогодні на цих КПП утворилися величезні черги з автомобілів. Закарпатці скаржаться, що стоять на кордоні вже по декілька годин і майже не рухаються. Вони передбачають, що це є своєрідним навмисним саботажем з боку тих службовців прикордонної служби, які наразі залишилися на угорських КПП. За іншою версією - угорські прикордонні служби ще не встигли провести повноцінну ротацію і заміну затриманим прикордонникам.

Як ми повідомляли, після викриття закарпатським журналістом Віталієм Глаголою фактів корупції словацькими митниками на КПП Ужгород Вишнє Нємєцке, тут виникли проблеми з переїздом кордону через саботаж словацьких співробітників митної та прикордонної служби на знак помсти за колег.


За матеріалами: Новини Закарпаття
20.01.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1122

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]